«Український Ерос» в галереї white world

4 січня 2018 року в Центрі сучасного мистецтва “Білий світ” white world відкриється виставка майстра українського художнього мистецтва Олександра Павлова.

  • Facebook

Світом правлять не гроші, світом правлять Ерос і Танатос. Творення та руйнування, любов та смерть, прекрасне та потворне …

Представлені в експозиції твори розкривають фундаментальну подвійність внутрішнього всесвіту, де раціональне та ірраціональне не існують одне без одного. Майстра надихає енергія, що породжується їхнім протистоянням.

«Непереборне людське бажання побачити в оголеній натурі живу плоть, виявити в її сексуальній природі внутрішній багатовимірний світ і несвідомий компонент психіки, – продукт нав’язливих потягів та прихованих спогадів», – стверджує автор.

Нові роботи Олександра Павлова є втіленням неймовірної енергії боротьби протилежних сил, властивих сучасній людині та світу культури. В них драматичний еротизм, переданий через емоційну мову тіла, і цнотлива нагота, спрага сексуальної свободи і аскетична самопожертва, фігуративність і абстрактність … Художник дає волю і страху, і сумнівам, і натхненним бажання, – всьому тому, що створює ритм нашого життя та його внутрішній вимір.

Експозиція триватиме до 24 січня 2018 року.

Вхід вільний.

Український центр сучасного мистецтва «Білий Світ» (Київ, вул. Пушкінська, 21, www.whiteworld.net)Залишити відповідь