• Home
  • Стиль життя, події
  • Показом фільму “Кіборги” у Верховині щойно відкрились Дні українського кіно!

Показом фільму “Кіборги” у Верховині щойно відкрились Дні українського кіно!

У мальовничому карпатському селищі протягом чотирьох днів покажемо 7 найсучасніших українських стрічок.  Свято триватиме з 19 по 22 грудня.

  • Facebook

У перлині Карпат – Верховині – немає кінотеатру. Аби подивитись кіно, жителям треба дві години їхати до Івано-Франківська. Тож місцеві  мешканці ще не мали можливості переглянути останні українські прем’єри.

Кінозал влаштували в актовому залі школи. Сам екран та усю необхідну апаратуру привезли з собою з Києва.

Дні українського кіно у Верховині стали можливими завдяки спільним зусиллям Державного агентства України з питань кіно, Івано-Франківської облдержадміністрації, Верховинської райдержадміністрації та Верховинської районної ради, Голови комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності Миколи Княжицького.

Трембіти, цимбали, скрипки та, звісно ж, зустріч із хлібом-сіллю. Дирекція «Молодості», актори та режисери фільмів-учасників фестивалю були вражені теплим прийомом  адміністрації та глядачів.

Фільмом-відкриттям стали «Кіборги». Показ зібрав аншлаг – у залі на 300 місць не було жодного вільного стільця. На численні прохання селян керівники фестивалю та представники фільму прийняли рішення організувати ще один показ.Залишити відповідь