Заборонена тема: нове місце провокаційної виставки

Через незалежні від бренду причини виставка переноситься.

Але ніякі причини не завадять нам побачити сучасне мистецтво про жіночу насолоду!

Експозиція виразних об’єктів мистецтва про жіночий оргазм, що організована брендом Durex®, пройде 16-22 грудня в Києві на першому поверсі Комплексу “Торонто-Київ”.

Доторкнутися до інтимного моменту жіночої насолоди нам допоможуть відомі українські художники і ілюстратори: Маша Шубіна, Микита Кравцов, Ніна Мурашкіна, арт-проект Kinder Album, Анна Бітаєва і Аліна Заманова, до яких також приєдналася художниця Lina Condes.

Ми живемо в 21 столітті, який перенасичений інформацією, і за нашу увагу бореться безліч різних голосів. Тому тільки за допомогою найсильніших візуальних образів можна розкрити пікантну тему жіночого оргазму і привернути увагу громадськості до проблеми, яку багато хто до цих пір ігнорують. Згідно глобальної статистики, 2/3 жінок не завжди отримують оргазм під час сексу *. Такі цифри вражають і бентежать, і щоб змінити сумну статистику, бренд Durex® вирішив кинути виклик сексу без задоволення завдяки новому гелю для посилення жіночого оргазму Durex® Intense Orgasmic і організував виставку сучасного мистецтва.

Тепер виставка відбудеться в одному з найбільших комплексів в Україні, який розташований в серці історичного і ділового району столиці (вул. Велика Васильківська 100), за підтримки Tuzov Art Group в особі арт-менеджера Владислава Тузова. А куратором провокаційної виставки стала  художниця Лілія Чавага.

Вхід на виставку – вільний.

* Джерело: глобальні дослідження на замовлення Reckitt Benckiser категорії сексуального здоров’я Durex®, проведені Harris Interactive, 2011, 2017 р

Мероприятие на Facebook:

https://www.facebook.com/events/1524761517558911/

для апдейту в існуючих публікаціях (тільки в існуючих, в НОВИХ НЕ ТРЕБА):

Через незалежні від бренду причини виставка переноситься.

Але ніякі причини не завадять нам побачити сучасне мистецтво про жіночу насолоду!

Експозиція виразних об’єктів мистецтва про жіночий оргазм, організована брендом Durex®, пройде 16-22 грудня в Києві на першому поверсі Комплексу “Торонто-Київ”.

Автор тексту – Надія АлєксінаЗалишити відповідь