Новорічна виставка “Диво існує” Слави Займака

Музей історії міста Києва спільно з художником та дизайнером Славою Займаком представляють новорічну виставку художніх творів «Диво існує»
20.12.2017–14.01.2018 р.

  • Facebook

Напередодні новорічних свят талановитий київський художник, дизайнер, володар премії Енді Уорхола, за внесок у розбудову української та світової культури, Слава Займак представить святкову серію художніх творів «Диво існує». Всі роботи автора – це свято не лише в певні числа, а й кожного дня.
На виставці митець продемонструє близько шістдесяти дивовижних та оригінальних робіт, що пропонують відвідувачам проекту поринути у чарівний світ новорічної казки, світ яскравих фарб та кольорів. Для створення виставки автор використав образи з українських казок: фантастичні тварини, яскраві квіти, автор втілив у символах власного бачення неосяжного космосу.
Слава Займак – митець з тонким відчуттям кольору. Поєднуючи власну техніку роботи з адгезивними матеріалами, образи на його картинах немов оживають. Різнокольорові фарби захоплюють у вир танцю і ти вже відриваєшся від Землі та поринаєш у світ феєрії!
Як говорить сам майстер, він ніколи не починає роботу у поганому настрої чи з важкими думками, бо вірить, що енергія, якою він ділиться з глядачем, повинна бути позитивною, щирою і чистою.
Святкову атмосферу на виставці доповнить жива музика саксофону, Dj Art-Chi, а також модний показ ексклюзивних дизайнерських речей, створених автором. Сюрпризом для всіх відвідувачів буде розіграш трьох сюрпризів від художника!
Мистецтвознавець Маріанна Солодаренко
Відкриття виставки – 20 грудня о 18.00 в МВЦ «Музеї історії міста Києва» (вул. Богдана Хмельницького, 7).
Акредитація для ЗМІ – (096) 90 65 189 Ілона СофіюкЗалишити відповідь