Використання інструментів ЄС в економічному та торговельному співробітництві

8 грудня 2017 року, о 10.00 в Торгово-промисловій палаті України  (к. 101) відбудеться семінар «Використання інструментів ЄС  та переваг Угоди про Асоціацію в  економічному та торговельному співробітництві. Роль малих та середніх підприємств у розвитку економічних відносин між ЄС та Україною», який Палата проводить спільно з Посольством Республіки Болгарія в Україні.

  • Facebook

Із вітальним словом до учасників семінару звернуться Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні та президент ТПП України.
Програма семінару передбачає виступи та презентації провідних європейських експертів – економістів з великим досвідом роботи у структурах ЄС у сфері зовнішньої торгівлі, управління проектами з розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення конкурентоспроможності компаній, громадських закупівель тощо. Учасники семінару отримають від фахівців-практиків інформацію  щодо правильного позиціонування українського бізнесу на закордонних ринках, зокрема щодо інструментів доступу до ринку ЄС після набуття чинності Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною, зможуть у рамках вільної дискусії обговорити з ними практичні аспекти ведення бізнесу з ЄС та дізнатись про унікальний досвід успішної  інтеграції болгарської економіки до єдиного європейського ринку.Залишити відповідь