NEW BEGINNING колективна виставка живопису та скульптури

15 грудня SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERY презентує колективну виставку живопису та скульптури від українських художниць NEW BEGINNING.  У проекті приймуть участь: Дарія Майборода, Дарина Микитюк, Марина Біндіч, Крістіна Рідзель.

Кожен стан жінки – це новий початок. Доволі часто ідея, з якої згодом народжується предмет мистецтва, стає точкою відліку, після чого все розвивається під впливом обставин та емоцій автора. Зародження ідеї – подібне до зародження життя. Робота художника – це творення нової форми життя, предмету мистецтва.

  • Facebook
Усі мисткині, які приймають участь у проекті, створюють свої роботи в різних техніках. Настільки різні на перший погляд, всі вони володіють рисою, яка торкає глибини підсвідомого. Цього разу у глядача є можливість побачити зворотню сторону – момент зародження ідеї, те, з чого все починалось… Проект NEW BEGINNING дає можливість знайти відповідь на питання: «Яка вона зсередини – жінка-художник?».

Про напрямок у творчості та свої роботи розповіли учасниці проекту:

Марина Біндіч, мисткиня:

«У своїх роботах я намагаюсь зобразити щось нескладне, первинне, моє власне розуміння себе та Бога. В них відображується бажання людини зрозуміти себе та світ. Наприклад, робота «Олень» зображена як символ чистоти, безтілесності, ідеальної істоти, яка відображає небо, одночасно розчиняючись в ньому. В роботах серії «Невагомість» присутнє дроблення, форма відділяється, жіноча фігура зависає у повітрі, відображаючи невизначеність та розрив нашої свідомості – політ та падіння одночасно. Всі мої роботи, такі різні на перший погляд, несуть у собі взаємозв’язок».

Дарина Микитюк, мисткиня:

«Дуже важливим для комфорту сучасної людини є вміння приймати та любити різноманітність, унікальність людей в мультикультурній глобальній реальності. Мої роботи – це історії про моду, про чоловіче та жіноче, про сприйняття тілесності, про пошук гармонії у собі. Гендер – одна з найважливіших, інтимних та постійних тем мого поп-арту».

Дарія Майборода, мисткиня:

«Моє мистецтво – про чисті емоції та внутрішні переживання, про пошуки себе як людини, художника, жінки… Воно про розкриття емоцій, які не дають спокою, але про які важко говорити. Остання серія робіт «Inside insight» присвячена темі боротьби з тривогою та панічними атаками. Це дуже особиста тема для мене. За допомогою мистецтва я зробила спробу розповісти про стан, в якому важко навіть просто дихати, про постійний комок у грудях. І навіть якщо ти ненадовго про нього забуваєш, цей стан дасть про себе знати знову – панічною атакою чи безсонною ніччю. Це можна порівняти з відчуттям, неначебто уві сні ти опинився зовсім оголеним, але про це знаєш тільки ти».

Крістіна Рідзель, скульптор:

«Мої скульптурні роботи зверненні до вічної теми – осягнення особистості людини, її психології, винятковості в реалістичному і абстрактному світі. Я, як скульптор, ставлю перед собою завдання створити психологічний  взаємозв’язок об’єкта і глядача. Щоб посилити звернення глядача до внутрішнього, духовного світу людей».

Куратори проекту: Юлія Міхно, Даря Біленко.

 

Відкриття виставки: 15 грудня о 19:00. Вхід вільний.

Експозиція виставки з 15.12 – 29.12.17 з 11:00 до 19:00 щоденно. Вхід вільний.

Адреса: вул. Саксаганського, 59 Б.Залишити відповідь