Презентація благодійного проекту «До тебе, моя мріє»

Благодійний фонд “Юніті” презентує благодійний проект “До тебе, моя мріє”

  • Facebook

  • Facebook
«До тебе, моя мріє» – це благодійний проект для молоді з інвалідністю, які змушені своє життя проводити лише в стінах своєї оселі, не маючи фізичної змоги виходити звідти через низку обставин. У кожного з них своя історія, своя проблема, єдине, що ї пов’язує – хвороба ДЦП та розуміння того, що світлого майбутнього для них не існує.

Мета проекту – довести та показати учасникам проекту, що «неможливо» лише в їхній уяві, що мріям властиво збуватися, що кожен життєвий бар’єр переборний, завдяки великій силі віри і наполегливості. На жаль, віра учасників проекту з кожним днем все більше і більше згасала. Адже у більшості з них відсутнє просте людське спілкування. Завдяки проекту здійснюються їх заповітні мрії. А, як відомо, мрія народжує мету. Мета переходить в дію. А дія — це вже шлях до щасливого життя.

Ідея проекту «До тебе, моя мріє» належить керівникові благодійного фонду «ЮНІТІ» (www.bfunity.com.ua) Сухарь Валентині, яка прикута до інвалідного візка, маючи з народження хворобу ДЦП. Та це не завадило їй вести активний спосіб життя, закінчити загальноосвітню школу з золотою медаллю, університет з відзнакою, стати президентом благодійного фонду та створити власну сім’ю.

Проект розпочав свою реалізацію з серпня 2017 р і об’єднав 10 учасників з інвалідністю: Катерину Пісчанську (м. Київ), Олену Добруцьку (м. Київ), Олександра Поповича (м. Київ), Олену Колтун (м. Київ), Інну Летючу (м. Переяслав-Хмельницький), Анастасію Зайцеву (м. Київ), Вікторію Антонович (м. Київ), Інну Кравчук (м. Рівне), Олену Підгорну (м. Київ) та Тетяну Орленко (м. Київ). На сьогодні вже виконано 6 мрій: прогулянка на яхті по Дніпру,  двоє учасників політали з парашютами, прогулянка верхи на коні, політ на повітряній кулі, зустріч з кумиром Олександром Кривошапко. Попереду ще здійснення не менш цікавих та захоплюючих мрій: зустріч з телеведучою Наталею Влащенко, зустріч двох учасників з кумиром Олегом Вінником та  видати збірник поезії. Крім того, наша мета не лише здійснити мрії учасників проекту, а й зробити їх життя, в першу чергу, незалежним (забезпечити інвалідними візками та іншими необхідними пристроями, побудувати пандуси та встановити електричні підйомники за місцем проживання).

Презентація проекту 26 листопада 2017 року за адресою: м. Київ, вул Шолуденко, 3 (ресторан Панорама). В програму входить:

Знайомство з учасниками проекту (відео-презентація та відео реалізації мрії)

Виступи зірок української естради

Фуршет   та шампанське

Подарунки

Гарні фотографії

Чудовий настрій

Організатором проекту є БФ «ЮНІТІ».

Спонсори та партнери проекту: ресторан ПАНОРАМА, БФ Network of Caring, ДЗ 5 Океан, Київський клуб повітроплавного спорту «Пілот», портал «Style Spot»,  «Lucky Ukraine», ресторан  «Ayva Lounge&Grill», Public Organization «Ukrainian Journalists with Disabilities», LoraShen, High-up, БФ «Незламні», ТелеКардіо, КСК-Дарвін, авторська школа вокалу Тетяни Монро “Kids National Guarg”, Галина Литвинюк, POTLOVA CD GROUP, studio Klipvideozakaz; візажисти та стилісти по зачіскам: школа Тетяни Бойко, компанія Estel, Світлана Стешенко, Альона Колісник, Ганна Ревега, Ліна Максименко; фотографи: Тарас Єрмашов, Олександр Германов, Микола Шматко, Олександра Вишньова, Марина Коваленко; відеооператори: Артем Черноморець, Іван Наконечний.

Сторінка проекту «До тебе, моя мріє» у Facebook: facebook.com/groups/1035980509872010

Сайт БФ «ЮНІТІ»: www.bfunity.com.uaЗалишити відповідь