“ЛЮБОВ З АКЦЕНТОМ”

20 листопада на сцені Caribbean Club відбувся перший сольний концерт Золотого голосу Грузії в Україні Шмагі Тагіашвілі «Любов з акцентом».

  • Facebook
По-справжньому спекотний концерт із зануренням в атмосферу чарівної Грузії викликав захоплення глядачів, бурю авацій і незабутніх емоцій. Повною несподіванкою для героя вечора стало нагородження званням заслуженого артиста України, який вручив заслужений діяч мистецтв України Марк Семенович Орловський. Приємним сюрпризом став подарунок від директора Центру культури та мистецтв Китаю в Україні Лю Пена – пам’ятний напис, створений на сцені під час вручення почесної нагороди.
Слухачі почули улюблені грузинські хіти в сучасній інтерпретації та авторські пісні Шмагі, а також дуетний виступ з гостем з Болгарії. Чудовий подарунок глядачам зробив ансамбль «Джорджія» – в їхньому танці з’єднався справжній чоловічий характер і жіноча грація. Особливий інструментальний драйв дарували слухачам талановиті музиканти з Royal Custom Band. Перший сольний концерт – це новий старт, який організував директор співака і засновник компанії Miro Marketing Group Віталій Мироненко. Зовсім скоро в планах Шмагі всеукраїнський тур, так що почути наживо голос талановитого грузина зможуть не тільки жителі столиці, а й інших міст України.
Фото: Ганна Сошникова, Андрій Заводов


Залишити відповідь