Другий практикум RYM

18 листопада 2017 року на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права успішно стартував другий творчий практикум RYM, участь в котрому взяли участь активні та креативні дівчата підлітків віком 12-17 років, в тому числі вихованці центру соціально-психологічної реабілітації «Отчий Дім» та діти з інвалідністю. Ініціатор проекту громадська організація «Ділові Українські Жінки» на чолі з її Президентом Наталією Нетовкіною – Засновниця та власниця Ювелірного Дому ZARINA, Голова Громадянського Руху “За процвітання Черкащини”, ініціатор Міжнародного духовного фестивалю ViraFest та Фестивалю Святого Миколая в Чигирині.

  • Facebook

В рамках першого заняття творчого практикуму RYM – «Рух Успішної Молоді» відбулась презентація спеціалізацій, знайомство учасниць з менторами та кураторами проекту, а саме:

– спеціалізацією «Кулінарно-кондитерська справа» та її ментором й директором творчого практикуму RYM II – членкинею ГО «ДУЖ», власницею торгової марки кондитерських виробів Sweetanok Світланою Нащокіною;

– спеціалізацією «Стиль та імідж» та її ментором бізнес-леді, засновницею

Академії сучасного етикету Bon Ton Аріною Яворських, куратором талановитою й креативною ученицею 11-го класу столичної школи №74 Яною Зюлковською;

– спеціалізацією «Журналістика, медіа та pr-комунікації» та її ментором талановитим pr-спеціалістом,

успішним економістом Юлею Мальованою;

– спеціалізацією «Психологія» та її ментором лікаре-психологом, гештальт-консультантом,

медичним психологом на телеканалі СТБ проекту «Цієї миті рік потому» Соломією Коломієць;

– спеціалізацією «Арт в дизайні та мистецтві» та її ментором засновницею і власницею бренду I LOVE YOY by Diana, автором методики по роботі з мінералами та натуральним камінням, виготовлення дизайнерських прикрас, талісманів Діаною Буджиною.

Окрім того, перед дівчатами виступив спеціальний гість – успішний підприємець, активний соціальний діяч, щаслива мати п’яти дітей, кохана дружина, власниця бренду жіночої одежі Heinrichs, чарівна Лілія Тандіт. Учасниці творчого практикуму мали змогу поспілкуватись та задати цікаві запитання Лілії, а найактивніші дівчата отримали коштовні подарунки від партнера заходу Ювелірного Дому ZARINA. В першій частині творчого практикуму ми говорили про успіх та перші кроки до нього.

Також в рамках творчого практикуму RYM II кожна учасниця отримала в подарунок чудовий записник від партнерів заходу Школи Досконалості Лілії Олійник, в котрий зможуть занотувати всю інформацію, отриману під час другого курсу RYM.

В обідню перерву учасниць пригощали:

– кращою італійською піцою в Києві від сім’ї ресторанів IL MOLINO;

– напоями та випічкою від лаунж-кафе здорового харчування Ilive;

– соками прямого віджиму Galicia.

Після обідньої перерви дівчата працювали в групах в обраних раніше спеціалізаціях разом з менторами та кураторами. Учасниці спеціалізації “Кулінарно-кондитерська справа” одразу по завершенню творчого практикуму вирушили на практичне заняття до есперта в області здорового харчування Оксани Барабаш та експерта з асоціації інноваційної освіти Наталії Локтіонової – розробляти корисне меню для книги рецептів, котра з’явиться вже в лютому наступного року.

В рамках другого творчого практикуму RYM презентували казку-феєрію “Дива на Миколая”, автором котрого є талановита письменниця й журналістка Оксана Кузів, котра у 2014 році увійшла у літературу зі збіркою бувальщин «Адамцьо», яка у тому ж році стала «Книгою року у молоді Прикарпаття», а наступного – потрапила до списку 80 найкращих книжок України за останнє десятиліття за рейтингом «Україна читає дітям». Учасниці творчого практикуму RYM II виступлять на сцені Фестиваль Святого Миколая у Чигирині та презентують мюзикл в грудні 2017 року.

ГО «Ділові Українські Жінки» виражає щиру подяку всім, хто долучився до нас цієї суботи – учасницям, менторам, кураторам, партнерам!

Наступне заняття другого творчого практикуму RYM відбудеться вже цієї суботи 25 листопада 2017 року на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Долучайте свої донечок, адже програма другого курсу RYM дуже цікава та насичена! Для реєстрації заповніть анкету, посилання розміщене нижче, або ж зателефонуйте за тел. ‎‎+38 096 615 68 35

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebdIucEgD1PYffJhIJXwz-XxStaaXWil2qvtKkZvzCukqPKw/viewformЗалишити відповідь