Зустріч із заслуженим лікарем України – Володимиром Барсенєвим

Запрошуємо на зустріч з лікарем Берсенєвим!

У рамках заходу презентація його книг.

Володимир Берсенєв – засновник Інституту проблем болю і Медичного центру Берсенєва (м. Київ), автор метамерного методу лікувального впливу, заслужений лікар України, лікар-невролог вищої категорії, к.м.н. Автор більше ста наукових праць, монографій, навчальних посібників і статей, присвячених больовим синдромам і віковій невропатології. Роботи видані українською, російською та англійською мовами.

  • Facebook

Метамерна медицина.

Лікарем Берсенєвим впродовж більше 40 років проведені фундаментальні дослідження з вивчення закономірностей нейрометамерної іннервації тіла людини, на базі чого розроблені технології ефективної та гарантованої лікувальної допомоги хворим з хронічними больовими синдромами, а також дітям із стійкими патологічними станами (церебральним паралічем).

Метамерна теорія лікаря Берсенєва, заснована на фундаментальних еволюційних законах біології, відкриває якісно нові можливості для лікувального впливу і відновлення нервової системи. Принцип лікування полягає в поєднанні нейрометамерної голкорефлексотерапії з одночасним введенням лікарських препаратів, що справляють регенераційний вплив на пошкоджені структури нейрометамера. Метамерні технології дозволяють точно «направити» ліки в потрібні зони периферичної та центральної нервової системи. У результаті відбувається нормалізація сенсорних, рефлекторних і трофічних процесів, що і веде до одужання.

Таким чином, в медичній науці створено новий напрям – метамерна медицина. Ця система знань дозволяє знайти ефективне рішення практично будь-якого медичного питання щодо етіології, патогенезу захворювання, його лікування та профілактики.

Лікувальна практика.

Протягом понад 40 років доктор Берсенєв здійснює успішну лікувальну практику в міжнародному масштабі, в тому числі з 1995 року в рамках діяльності очолюваного ним Інституту проблем болю (м.Київ).

Понад 80 тисяч пацієнтів з 60 країн світу можуть поділитися хорошими результатами лікування за метамерною методикою.

В даний час розроблені індивідуальні програми для успішного лікування вже 196 неврологічних синдромів, що супроводжують захворювання хребта.

Метамерна медицина дозволяє більш ефективно справлятися з такими недугами як: захворювання периферичної нервової системи, хронічне порушення мозкового кровообігу, хронічні больові синдроми, порушення нервово-психічного та мовного розвитку у дітей та підлітків, наслідки гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, усуваючи їх причини, а не просто борючись з симптомами.

Контакти

Медичний центр Берсенєва

Інститут проблем болю

Україна, м Київ

Вул. Бульварно-Кудрявська, 10-Б

+38 (044) 238-22-31 контакт-центр

www.doctorbersenev.org

1-й блог-журнал України LUCKYUKRAINEЗалишити відповідь