Новорічний благодійний WOW Day в Art-Mall

23 грудня в ТЦ Art-Mall відбудеться Новорічний благодійний WOW Day. Свято ініційоване проектом МамаWOW.

WOW Day – це територія натхнення і казкове свято для всіх! В рамках заходу будуть зібрані кошти для дитячого будинку «Берізка».

  • Facebook

Всіх гостей свята чекають новорічні майстер-класи, святкові фотозоні, веселі квести, батьківський лекторій, виступи дитячих колективів на сцені, новорічна пошта, зона казкової краси і святкової моди, конкурси, вікторини, подарунки та сюрпризи!

Об 11.00 для маленьких гостей свята відбудеться безкоштовний показ мультика-рекордсмена “Заврики” в A-Gallery. На перегляд мультфільму обов’язкова реєстрація >> https://goo.gl/forms/NdbUy6U56sgonDr52

«Це вже не перший благодійний WOW Day, який ми проводимо разом з нашими друзями ТЦ Art-Mall. Минулого року нам вдалося зібрати кошти на підгузники, іграшки та розвиваючі посібники для малюків, які перебувають в дитячому будинку. Хочемо подякувати всім партнерам, які допомогли нам реалізувати наші ідеї. Адже особливо гостро відчувається нестача душевного тепла саме напередодні сімейних свят. І кожен з нас може подарувати турботу і радість дитині. Адже чужих дітей не буває », – говорить керівник проекту МамаWOW Наталія Рибачик.

Свято відбудеться 23 грудня з 10.00 до 18.00 в ТЦ Art-Mall (вул. Заболотного 37).

Вхід для гостей вільний!

Приєднуйтесь і відчуйте смак життя в стилі WOW! Казка й чудеса зовсім поруч!

1-й блог-журнал України LuckyUkraineЗалишити відповідь