«Будинок мрії» – благодійний проект Ірини Келлер

3 листопада 2017 року в Українському антикризовому медіа-центрі пройшла прес-конференція, на якій був презентований проект Благодійного фонду “Долоні долі” під назвою “Будинок мрії”. Проект є будівництвом соціально-реабілітаційного центру для дітей-сиріт і для соціально незахищених дітей. Відкриття центру планується в Луганській області.

В ході прес-конференції також обговорювалася необхідність будівництва центру саме на сході України. Піднімалися питання виховання дітей-сиріт, психологічні травми дітей із зони АТО, сучасні проблеми утримання дитячих домів і інтернатів та необхідність деінституалізації радянської системи виховання дітей, позбавлених батьківської опіки, спираючись на сучасну європейську практику.

  • Facebook

Спікерами прес-конференції стали:

Ірина Келлер – засновник і президент Благодійного фонду “Долоні долі”, Місіс Україна 2017;

Тетяна Петракова – автор безлічі соціальних проектів для дітей-переселенців;

Ксюша Київська – відомий волонтер, громадський діяч, засновник БФ “Стрічка надії”;

Олена Рихальська – відомий психолог і експерт телепередач;

Інна Богословська – громадський діяч,

а також запрошений представник адміністрації Луганської області, голова військово-цивільної адміністрації Попаснянского району Сергій Шакун.

Увечері цього ж дня в новому столичному ресторані ” Centurio” відбувся Благодійний вечір, присвячений презентації проекту БФ “Долоні долі” за підтримки БФ “Мамине серце” і його засновника Олени Безуглої. На вечері були присутніми відомі громадські діячі, політики, представники бізнесу, зірки естради. На вечорі Ірина Келлер представила свій проект, а також передала від БФ “Долоні долі” музичний центр соціально-реабілітаційному центру для дітей-інвалідів ” Лелека”, який нещодавно відкрився в м.Попасна Луганської області. Також був проведений благодійний аукціон. Зібрані кошти підуть на архітектурний проект “Будинку Мрії”, а також частина грошей піде на лікування дівчинки, що потрапила в складну автомобільну аварію.

Генеральним спонсором виступила торгово-будівельна компанія “Грандіс Трейд ЛТД”. Партнерами вечора стали: лаунж-кафе здорового харчування “I live”, ювелірний бренд RG від Регіни Вербицької, центр розвитку дітей “Brother & sister”, салон краси “Victoriya”, спа-центр “Geunesse Spa”, школа візажу “Kristi Grimm”, журнал “Наші люди”, журнал “Ukrainian People”, журнал “People In”.

Нагадаємо, що засновник БФ “Долоні долі” Ірина Келлер в грудні буде представляти нашу країну на найпрестижнішому конкурсі планети “Місіс Земна Куля 2017”, де також представить свій проект міжнародним меценатам. Побажаємо їй успіху в цій нелегкій і благородній справі!Залишити відповідь