Персональна виставка Сергія Гая в галереї «Білий світ»

7 листопада o 19:00 в ЦСМ «Білий світ» відкриється персональна виставка відомого львівського художника Сергія Гая. 
  • Facebook

Виставка «Живопис» розкриває знакові мотиви, традиційні для витоків канону західного мистецтва, – від архаїчної доби до класичної традиції.

Вершники та коні, оголена натура, маски, характерне спрощення набору кольорів, тонів та форм, – як завжди, автор звільняє себе від будь-якого академізму, аби з сучасною чутливістю переосмислювати прадавні архетипічні образи.

Існує внутрішній зв’язок між обраними ним мотивами, які частково розуміються як символи загубленого людства (невизначені обличчя є архетипічними), частково – як символи сакральних таємниць життя, і, нарешті, як живі форми, які передаються нам вільними та чистими у своїй естетиці.

Художник використовує вплив світла та кольору на форму таким чином, що вони набувають абсолютного значення. Одночасне застосування олії та акрилу дає змогу пігментам поєднуватися напівпрозоро, – відтінки підіймаються на поверхню з глибини, наче проступають під шкірою. Його пензель шукає поверхонь, щоб відчувати їх, пестити та сперечатися – це засіб, за допомогою якого він пробуджує поняття прекрасного з глибини свого натхнення.

Сергій Гай живе і працює у Львові. Член Спілки художників України. Художник бере участь у виставках в Україні, Австрії, Данії, Англії, Німеччині, Литві, Польщі, Росії, Швейцарії та США, останнім часом співпрацює з галереєю TEW в Атланті, Джорджія.

Експозиція відкрита з 07.11 до 28.11.2017

Вхід вільний

Український центр сучасного мистецтва White WORLD (Київ, вул. Пушкінська, 21, www.whiteworld.net)

1-й блог-журнал України LuckyUkraineЗалишити відповідь