Капсульна колекція пальто від бренду Herstory

Український бренд ідеальних суконь Herstory розширює лінійку своїх виробів. Для осені Катерина Слюнькова приготувала сюрприз – капсульну колекцію пальто. Три абсолютно різні моделі, які легко доповнять ваші стильні образи, додадуть тепла і затишку в оксамитовому сезоні. 
  • Facebook

За традицією бренду кожна модель має свою назву. Пальто описані іменами міст, яким вони відповідають за стилем і настроєм. Незвичайний образ допоможе створити пальто фісташкового кольору, під назвою Paris. Модель виразного А-силуету і довжини міні, декороване металевими ґудзиками. Головною особливістю є, суперечливе на перший погляд, поєднання акуратної і мініатюрної лінії плеча з широким і об’ємним подолом, який нібито кружляє слідом за вашими рухами. Пальто добре поєднується з міні сукнями під щільні колготки, беретами і рюкзачками в якості аксесуарів.

У найкрасивішому для осені відтінку – глибокому винному – виконано пальто London. Модель створена в кращих традиціях витонченого образу герцогині Кембриджської Кетрін. Шалевий комір, декор металевими ґудзиками, приталений силует – модель відповідає всім критеріям ідеального класичного пальто. Завдяки накладній деталі на спинці ви зможете підкреслити талію, підігнавши пальто під свою фігуру.

Для любителів більш базової кольорової палітри бренд Herstory пропонує пальто New York, у відтінку camel. Ця модель з легкістю стане основою будь-якого образу – будь-то робоча зустріч, візит в театр або вечірня прогулянка. Довжина максі, прямий силует і широкий комір-стійка додадуть затишку і комфорту в осінні дні.

З новою капсулою від Herstory осінь не застане зненацька. Будь-яка ваша творча задумка знайде своє втілення в нових моделях бренду, адже всі вони кардинально відрізняються один від одного і дозволяють підкреслити індивідуальний стиль.

Сайт: https://loveherstory.com

Instagram: @ iloveherstory

Facebook: @loveherstory

1-й блог-журнал України LUCKYUKRAINEЗалишити відповідь