“Царина” – унікальна історія від бренду 2KOLYORY

Український бренд 2KOLYORY оспівує вікові традиції українського народу, і вкладає в кожен хрестик вишитих виробів всю душу. Їх історія почалася зовсім нещодавно, але розшиті сорочки і сукні вже надихнули багатьох клієнтів.

  • Facebook

2KOLYORY це з’єднання двох протилежностей – жіночого і чоловічого, початку і кінця, минулого і майбутнього, чорного і червоного. Бренд презентував осінню колекцію під назвою “Царина”. Натхненням послужили образи мавки з твору Лесі Українки “Лісова пісня”.

«Своє натхнення ми знайшли в образі мавки з “Лісової пісні” Лесі Українки. Хотіли підкреслити жіночність українок і звернути увагу на те, що їй, трохи дикій і магічній, все ж є місце в сучасному, урбаністичному світі. Це як переродження дикої мавки в справжню красуню “- так говорить про колекцію креативний директор Оксана Коваленко.

Царина це недоторкане поле, де вже давно не обробляють землю. Саме там часто ростуть рідкісні, цілющі квіти і трави, які вже практично ніде не зустрічаються. Так само як жінка в сучасному світі – дикий квітка з унікальною красою і рідкісною душею.

  • Facebook

Колекція складається з розшитих блуз, суконь, тренчів і кардиганів. Головною особливістю яких є вишивка – великі яскраві квіти, виконані за стародавніми мотивами. Тканини, класичні для таких виробів – виключно натуральні і щільні. Колірна палітра дуже стримана – переважає синій, білий, насичений бордовий кольори. Всі лінії плавні і лаконічні, що дає можливість сконцентруватися на унікальній вишивці.

Фасони прямі і прості – сукні до підлоги, які можна підв’язати поясом. Також є більш короткі моделі – за коліно. Загалом на виробах однотонна вишивка, часто в одній колірній гамі з основним матеріалом. Також є сукні з контрастними узорами – червоним по білому, і навпаки.

Моделі з нової колекції можуть прикрасить будь-який ваш день – розшиті речі можна носити і в будні, також вони стануть прекрасним вибором для особливого приводу. Адже здавна одяг з вишитими орнаментами вважався особливим і святковим. Варто лише правильно підібрати аксесуари і ваш образ завоює серця і увагу всіх навколо.

Сайт: https://2kolyory.com/

Instagram: @ vyshyvanky_2kolyory

Facebook: @ 2kolyoryЗалишити відповідь