Олена Підгрушна увійде до складу Команди Visa на зимових Олімпійських іграх 2018 у Пхенчхані

Команда Visa PyeongChang нараховує більше 40 перспективних спортсменів олімпійців і паралімпійців

 
  • Facebook

КИЇВ, 23 жовтня – Visa оголосила про спонсорську підтримку української біатлоністки і золотої олімпійської медалістки Олени Підгрушної під час підготовки до Зимових Олімпійських ігор 2018 у Пхенчхані. Олена Підгрушна приєднується до команди Visa у Пхенчхані, яка налічує більш ніж 40 спортсменів із більш ніж десяти країн світу, а саме Австралії, Білорусі, Бразилії, Канади, Китаю, Чехії, Кореї, Японії, Мексики, Польщі, Росії, Сполучених Штатів Америки та України.

«Мене переповнює гордість і ентузіазм зробити все можливе, щоб досягти найкращих результатів на майбутніх зимових Олімпійських іграх 2018 у Пхенчхані. Адже, як каже моя мама: «Якщо щось робиш, то роби це правильно і до кінця!» ‒ сказала Олена Підгрушна. ‒ «Участь в Команді Visa і підтримка компанії дають мені додатковий стимул і енергію успішно представити мою країну, тому що все, що я роблю, я роблю для України і українців».

Вже більше 30 років Visa є глобальним Олімпійським партнером, а з 2003 року – партнером Паралімпійських ігор. У 2000 році компанія створила унікальну програму Команда Visa, в рамках якої Visa надає підтримку талановитим спортсменам з усього світу, допомагаючи їм в боротьбі за найвищу спортивну нагороду ‒ олімпійську медаль. Visa обирає учасників команди на основі таких критеріїв, як особистий шлях спортсменів до Олімпійських та Паралімпійських ігор, спортивні досягнення і залученість в суспільне життя країни. На сьогодні Команда Visa об’єднала понад 300 обдарованих учасників, основними цінностями яких є воля до перемоги, командний дух і участь в розвитку суспільства.

«Для нас велика честь і радість вітати спортсменів олімпійців і паралімпійців в сім’ї Visa і підтримувати їх прагнення, як в житті, так і в спорті», ‒ сказав Дмитро Крепак, в. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa. ‒ «Ми дуже пишаємося тим, що в цьому році Олена Підгрушна стала новим учасником Команди Visa від України, оскільки вона є втіленням тих ідеалів, до яких прагне наш бренд. Олена постійно працює над собою, щоб стати ще сильнішою, швидшою і кращою. Так і Visa працює над тим, щоб люди, підприємства і економіки мали всі умови для реалізації власного потенціалу».

Разом з Оленою Підгрушною в команду Visa увійшла представниця Білорусі, біатлоністка Дар’я Домрачева.

Раніше Україну в Команді Visa представляли такі видатні українські спортсмени, як легкоатлет Сергій Бубка, фехтувальниця Ольга Харлан, гімнастка Олександра Воробйова, стрибун у воду Ілля Кваша, біатлоністки Віта і Валя Семеренко.

В 2018 році Visa відзначає 32-гу річницю партнерської програми з Олімпійськими іграми. Компанія з радістю продовжить ділитися захоплюючими новинами про підготовку спортсменів до Олімпійських ігор та іншими цікавими деталями свого партнерства з провідними міжнародними спортивними змаганнями.

 

Інформація про компанію Visa

Visa ‒ це глобальна компанія з технологій платежів, яка об’єднує споживачів, підприємства, фінансові установи та уряди в більш ніж 200 країнах і територіях швидкими, безпечними і надійними електронними платежами. Ми використовуємо одну з найбільш передових у світі обчислювальних мереж – VisaNet, яка здатна обробляти більше 65 000 транзакцій в секунду, з захистом від шахрайства для споживачів і гарантованою оплатою для продавців. Visa не є банком і не випускає карти, не надає кредити і не встановлює ставки і збори для споживачів. Нововведення Visa, однак, дозволяють своїм клієнтам фінансових установ пропонувати споживачам більше можливостей: платити зараз з дебетом, заздалегідь з передоплатою або пізніше з кредитними продуктами. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.corporate.visa.com, www.visa.com.ua, https://www.facebook.com/VisaUA, http://www.visanewscissee.com/Залишити відповідь