Angela: Моя божевільна мрія: я хотіла жити в Америці.

Розкажіть про себе. Ким Ви мріяли стати?

Ще з дитинства мріяла стати співачкою і уявляла, що усе своє життя буду співати. Це буде моя професія. Але мої батьки бачили мене економістом, тому я закінчила ВУЗ, отримала диплом економіста в Києві. Підчас навчання захопилася модельним бізнесом – підписала контракт з київським модельним агентством. Через деякий час стала рекламним обличчям багатьох торгових марок. Мої фото почали з’являтись в багатьох глянцевих виданнях, після чого я стала fashion – моделю. Крім участі в зйомках для каталогів, активно почала рекламувати дизайнерські колекції одягу на подіумах Франції, Мілана. Розпочала співпрацю з турецькими дизайнерами. На деякий час залишила країну : мені запропонували постійну роботу в Туреччині. Там я вперше вийшла на подіум, де і заспівала пісню на турецькій мові для численної аудиторії. На мене звернули увагу турецькі продюсери, котрі шукали моделей для зйомок в кліпі турецького артиста. Мені ж запропонували контракт артиста. Так я стала «співаючою моделю» – таку фразу тепер часто пишуть журналісти у своїх постах. З того часу у мене з’явився псевдонім Angela. Через деякий час, я зібрала команду професіоналів, які допомогли реалізувати мою мрію – створення шоу за участю моделей в яскравому дизайнерському одязі, що танцюють,виконують трюки під мій музичний супровід.


Чим Ви займаєтесь зараз?

Зараз я займаюсь підготовкою до міжнародного конкурсу краси «Miss Geometria New York». На деякий час я зробила музичну паузу у своїй музичній кар’єрі і більше часу приділяю модельній кар’єрі. Проживаю в місті Нью-Йорк (США), у вільний час літаю в Україну до своїх батьків. Мої менеджери працюють над Angela Show для України. Плануємо, що зможемо показати дане шоу на початку грудня.

Що для Вас найважливіше в житті?

Раніше для мене важливішими були кар’єра моделі, співачки. Але з роками міняються пріоритети. Зараз для мене є важливим сім’я. І хоча у мене не вистачає часу для того, щоб влаштовувати особисте життя. Але бувають моменти, коли хочеться зупинитись і подумати про сім’ю. Мені саме цього не вистачає. В професійній сфері вже досягла певного рівня: вдалось реалізувати усе те, про що раніше планувала. Я розумію, що реалізація будь-яких мрій – це добре. Але було б краще,коли поруч була би сім’я заради якої хочеться швидше досягати поставлених цілей.

  • Facebook

Що для Вас щаслива Україна?

Для мене щаслива Україна – це країна з мирним небом над головою; це країна з усміхненими людьми,які мають усі можливості для того, щоб реалізувати себе в рідній країні. Мене часто питають українці, що проживають в США, чому я тут, а не в Україні. А я відповідаю, що так склалися обставини. Насправді, після успішного концертного туру по містам Америки,прийняла рішення залишитись жити в Нью-Йорку. Тут я бачу більше можливостей для втілення своїх задумів, для досягнення своїх цілей. Вважаю, що щастя ми створюємо самі і усе залежить від нас. Але ми щасливі тоді, коли потрібні комусь. Нажаль, рідній країні – ми не потрібні. Тому мені, як і іншим творчім людям, довелось шукати можливості за кордоном.

Чи є у Вас божевільні мрії? Які?

У мене була колись божевільна мрія – я хотіла жити в Америці. Мріяла про це,коли ще була студенткою. Для мене життя в Америці – це було чимось недосяжним. У мене часто виникало бажання сісти в перший ліпший літак та летіти туди, але не було фінансових можливостей. Тому я собі поставила ціль, що спочатку маю стати моделю, заробити купу грошей та купити квиток в Америку (в одну сторону). Але доля якби виявилась хитрішою за мене. Адже завдяки тому, що почала співати – мене помітили продюсери та запропонували співпрацю. І через пару років,після початку співочої кар’єри, нам запропонували концертний тур американські організатори.

А другою божевільною мрією була – стати ведучою fashion телеканала. В Україні таких каналів не було та і fashion індустрія так стрімко не розвивалась, як тепер.

І вдалось мені цю мрію реалізувати кілька місяців тому. Я стала телеведучою таких заходів як «Milan Fashion Week», «Paris Fashion Week», що транслювались на телеканалі Fashion TV.

  • Facebook
Як проходить ваш недільний ранок?

Мій недільний ранок розпочинається о 6 ранку, прийняття холодного душу. А потім я їду на репетицію або на зйомки. По дорозі я можу заїхати в ресторан поїсти, оскільки не маю часу для приготування їжі.

Чим Ви пишаєтесь і чого хотіли би досягти у вашій діяльності?

Я пишаюсь тим,що я українка, що змогла себе реалізувати, як успішна модель. Пишаюсь тим, що моє концертне шоу «Angela Show» є успішним в багатьох країнах. Завдяки даному шоу світ дізнався про співачку Angela.

В наступному році я б хотіла перемогти в міжнародному конкурсі краси «Miss Continents» (USA) та знятись для обкладинок глянцевих американських видань. А ще в планах – це відзняти відео кліп, який би взяли в ротацію на MTV (USA).

  • Facebook

Що Ви порадите тим, хто тільки починає рухатись до досягнення своєї мрії у вашій галузі?

Якщо Ви хочете стати моделю, то Ви повинні знати, що це дуже важка робота. Ви повинні бути готові до розчарувань, адже досить велика конкуренція і багато відмов. А ще Вам будуть щодня наносити та змивати багато косметики, яка є різної якості : це постійне випробовування для вашої шкіри. Для того,щоб досягти успіху в модельній кар’єрі, Вам потрібно підписати контракт з модельним агентством, яке визнане у світі, якому довіряють кращі моделі світу. А для цього потрібно мати якісне порт фоліо, в тому числі бути на обкладинках хоча б декількох глянцевих видань даної сфери.

А для того,щоб стати успішним артистом – потрібно найти досвідченого музичного менеджера. Якщо Ви артистичні, вмієте працювати з аудиторією та ще й пишете самі пісні – ви уже артист. На скільки Ви станете успішним артистом – залежить від вдало підібраного Вами музичного чи піар -менеджера.

Спілкувався: Віталій Шуляр

Фото: менеджмент Angela (www.angelaofficial.com)

www.facebook.com/AngelaOfficialcom

#Angela #SingerAngela #AngelaShow #певицаАнгелаЗалишити відповідь