Арсен Мірзоян презентував кліп на пісню «Не Магеллан

Український артист Арсен Мірзоян запрем’єрив кліп на композицію “Не Магеллан”. Зйомки відео відбувались у Бангладеш та в Одесі. “Саме в Бангладеш закінчують життя промислові і навіть військові судна, – розповідає Арсен Мірзоян. – Звісно, є вкрадені, а взагалі на берегах Читтагонгу залишаються кораблі, які дешевше розпилити, ніж повернути на Батьківщину. Це маленька історія одного з українських балкерів, який здавали в 1996 році”.


У Бангладеш з артистом сталась цікава історія. Прикордонні служби затримали Мірзояна та його команду в аеропорту, аби дізнатися про мету їхнього перебування.

Друга частина кліпу знімалась в Одесі на судні “Принцеса Ніколь” (компанія StaffConcert). В кінці кліпу Мірзоян разом із музикантами зважились та стрибнули у воду.

Пісня Не Магеллан написана на вірші Маріанни Вдовиковської.

“У віршах поетеси, Маріанни Вдовиковської я знайшов твір “Материк з островів”, в якому люди порівнюються з островами. Одразу пригадався Кузьма, і його “Люди, як кораблі”. Я поєднав ці дві філософії. Є люди-острови, вони, або об’єднуються в материки, або насолоджуються своєю самотністю і лише ненадовго їх береги приймають якийсь корабель. На берегу кораблі знаходять порятунок, або гинуть. Але в будь-якому випадку всі цінують свою самотність”, – коментує співак.

Нагадаємо, почути новий альбом, до якого увійде композиція “Не Магеллан”, можна буде вже у листопаді у всеукраїнському турі Арсена Мірзояна.

Переглянути кліп: https://www.youtube.com/watch?v=9zqzA2TN078

1-й блог-журнал України LUCKYUKRAINEЗалишити відповідь