Круглий стіл «Санаторно-курортне лікування в Україні: стан та перспективи»

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів при підтримці Фонду соціального страхування України, в рамках 26-ї Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я», 05 жовтня 2017 року проводить круглий стіл «Санаторно-курортне лікування в Україні: стан та перспективи».

Круглий стіл відбудеться під час проведення традиційної 26-ї Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я», 05 жовтня 2017 року, початок о 10:00,за адресою: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський  проспект, 15, павільйон 3, Конференц-зал № 15

  • Facebook
Метою круглого столу є об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін у збереженні трудового потенціалу України, відновленню здоров’я застрахованих осіб та ефективному використанні коштів Фонду соціального страхування України.

У зазначеному заході приймуть участь: народні депутати України, працівники Апарату Верховної Ради України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Фонду соціального страхування України, представники зацікавлених громадських організацій, науковці, головні лікарі санаторно-курортних закладів.

Основними питаннями,  що будуть розглянуті під час проведення круглого столу «Санаторно-курортне лікування в Україні: стан та перспективи» стан реформування системи соціального страхування України.

Сьогодні, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» завершено реорганізацію  системи соціального захисту шляхом злиття Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

В результаті реформування,  оновлений Фонд соціального страхування України з 01 серпня 2017 року в повній мірі розпочав виконання усіх завдань та функцій, визначених законом. Забезпечується виконання завдань щодо надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг, профілактики нещасних випадків, здійснення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду тощо.

На сьогоднішній день, пріоритетом  роботі Фонду соціального страхування України  – є реалізація політики Уряду щодо адресності програм соціального захисту населення. Досвід попередніх реформ довів дієвість лише єдиного підходу – гроші ходять за людиною.  Реалізовуючи такий підхід, в 2017 році правлінням Фонду прийнято дві постанови, якими визначено принципово нові механізми забезпечення санаторно-курортним лікуванням, а  також лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Затверджено «Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання» та «Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України», який вступить в дію з 1 січня 2018 року.

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів підтримує розширення функціональної сфери Фонду соціального страхування, зокрема, шляхом впровадження санаторно-курортного лікування застрахованих осіб та дитячого оздоровлення.

Крім цього, з метою здійснення профілактики професійних захворювань серед застрахованих осіб, пропонується внесення змін до вищезазначеного Закону в частині забезпечення санаторно-курортним лікуванням застрахованих осіб, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, за результатами періодичних медичних оглядів працівників певних категорій.

Запрошуємо всіх до участі та обговорення питань, які стосуються теми круглого столу «Санаторно-курортне лікування в Україні: стан та перспективи».

 

Контактний тел. 067-542-68-69,  095-24-24-369Ел. адреса  zdravnica.ukraine@gmail. com

Захід у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/178213686073491/?ref=br_rs

ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО ВІДВІДУВАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ТА ВИСТАВКИ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВО! Для ЗМІ – загальна реєстрація.

Форма для реєстрації https://goo.gl/forms/rGm6Jrk0pDbkZyqm2.

 

 

Додаткова інформація: Всеукраїнське об’єднання організації роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів (далі ВООР) є всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців, утвореним відповідно до Закону України “Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності”, є неприбутковою організацією. До складу ВООР входить 15 обласних організацій роботодавців.

Основною метою діяльності ВООР є захист прав та законних інтересів своїх членів у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, в тому числі у відносинах з іншими сторонами соціального діалогу на національному, галузевому та місцевому рівнях.

Основними завданнями ВООР є сприяння всебічному розвитку діяльності курортів в Україні та залучення юридичних і фізичних осіб до всіх форм відпочинку, оздоровлення та санаторно-курортної діяльності, в тому числі підготовка пропозицій до проектів державних цільових програм і прогнозів розвитку санаторно-курортних та оздоровчих закладів.

Просимо надавати пропозиції до резолюції, яка буде надіслана в органи законодавчої та виконавчої влади:

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, zdravnica.ukraine@gmail.com, конт.тел. 067-542-68-69, 095-24-24-369Залишити відповідь