Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва»

3 жовтня о 18.00 в «Музеї історії Києва», в рамках продовження проекту «Kyїv art school», відкривається виставка однієї з найобдарованіших і найбільш самобутніх українських мисткинь України, Олени Придувалової«Моя головна тема – Київ.

  • Facebook
Мій погляд – крізь колір: максимальна інтенсивність кольору та світла. Життя повне несподіванок. Головне – зберегти в собі здатність дивуватися життю. Природа вже існує – вона довершена, її не можна зобразити, можна лише дивуватися нею та представляти її такою, як ти це відчуваєш. Тоді будь-який будинок, вулиця, дерево, обличчя захопить та поведе за собою… і прийде натхнення. Мої роботи мають нести стан спокою та радості», – Олена Придувалова.
  • Facebook
  • Facebook

«Назва виставки – «Свята та будні», все це, про потужну енергію нашої столиці, все життя художниця малює сакральне місто — рідний Київ: портрети його вулиць, доріг, будинків, вікон та балконів. А також нестримний рух щасливих та стомлених людей, що вдихають життя у великий мегаполіс», говорить куратор проекту – Дмитро Струк.
Мета проекту «Kyїv art school» – згадати історію становлення та розвитку Української академії мистецтв, саме восени 2017, виповнюється 100 років з часу її заснування. Ідея та завдання проекту – організувати серію ретроспективних виставок відомих київських митців сучасності, що отримали професійну освіту в Києві.
​В рамках цієї виставки в «Музеї історії Києва», відбудеться творча зустріч з художницею, також організатори обіцяють продовжити арт-вечори та цікаві події з київськими митцями, галеристами та арт-менеджерами.

  • Facebook
Партнерами проекту виступили: Фундація інноваційного лідерства та SIC group.

Спеціальним арт-партнером проекту виступила компанія «ROSA»

Гостей відкриття пригощатиме винний салон «In VINO» та VODA.UA

Ми цінуємо наше партнерство з компаніями:

DEC Education, fashion partner – MARYMAKS, wellness club – LEONARDO та сімейна типографією ArtHuss.

Відкриття виставки – 3 жовтня о 18:00, вхід за запрошеннями в МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7)

1-й блог-журнал України LUCKYUKRAINEЗалишити відповідь