Київський міжнародний економічний форум 2017

5–6 жовтня 2017 року в столиці відбудеться четвертий Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — один із наймасштабніших бізнес-заходів року в Україні. Форум уже четвертий рік поспіль збере разом у Києві економістів зі світовим ім’ям, іноземних і вітчизняних лідерів думки, бізнесменів, державних діячів, представників провідних міжнародних компаній та інвестиційних фондів, політиків і дипломатів для обговорення питань, ключових для української економіки. Враховуючи постійне зростання кількості учасників та спікерів форуму, цього року КМЕФ змінить свою локацію на більш просторий конгресно-виставковий центр «Парковий».


Захід відбудеться 5-6 жовтня 2017 року у місті Києві та проходитиме на найвищому рівні за участю представників українського Уряду та парламентарів, відомих економістів, інвесторів, бізнесменів та провідних експертів.
Головна тема КМЕФ 2017 – Україна та світ у новій економічній реальності. Серед питань, що будуть обговорюватися, головні виклики 21 сторіччя, спричинені Четвертою індустріальною революцією, цифрова та креативна економіка, нові підходи до освіти та лідерства, стала та інклюзивна економіка.

У програмі КМЕФ 2017:

20 Панельних дискусій

10 Pablic Tolks з ключовими спікерами форуму

10 Круглих столів

300 м2 Експозиційної зони високотехнологічних проектів

Цього року понад 1500 учасників та 100 спікерів з 30 країн світу візьмуть участь у роботі Київського міжнародного економічного форуму.

Чекаємо на зустріч з Вами на КМЕФ 2017!

Контакти Організаційного комітету КМЕФ: info@forumkyiv.org, +380 44 496 30 38Залишити відповідь