• Home
  • Бізнес, персоналії
  • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» ВИЗНАЧИЛАСЯ З ЛІДЕРАМИ У КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» ВИЗНАЧИЛАСЯ З ЛІДЕРАМИ У КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

30 вересня політична партія «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» представить своїх нових керівників у місті Києві та Київській області
30 вересня у конференц-холі готелю «Хрещатик» відбудеться презентація київського осередку політичної партії «Український дім».

Як, якими силами та з якими фахівцями партія «Український дім» буде працювати у столиці та столичному регіоні? Які будуть наступні кроки партії в соціальній, освітній програмах, в роботі по підтримці герої АТО та їхніх сімей, що допомагає об‘єднувати патріотів у програмах та проектах які втілює команда партії «Український дім»?

На ці, та багато інших запитань 30 вересня будуть відповідати Голова політичної партії «Український дім» Юрій Іванович Стельмащук під час презентації партії.

«Кардинальні та ефективні зміни, долучення до праці ефективних, молодих, успішних спеціалістів призвели до створення потужної команди, яка готова працювати на благо України. Вільни, освічені, сильні духовно та міцні здоров’ям люди – це наші громадяни. Вони будують український дім, вони господарі у себе вдома. Впевнений, мільйони українців розподіляють наші принципи та цінності. Киян та мешканців київщини я готовий познайомити з тими, хто очолить «Український дім» та буде захищати Ваші інтереси, цінності, разом з ким ми будемо змінювати на краще ваше життя» – зазначив голова партії «Український дім» Юрій Стельмащук.

Презентація партії «Український Дім» розпочнеться 30 вересня, об 11:00, у конференц-холі готелю «Хрещатик», вул. Хрещатик 14.

До уваги ЗМІ: до початку презентації, о 10:30 керівники партії вшанують пам‘ять загиблих Героїв біля пам‘ятного знаку Героям «Небесної сотні» (Алея Небесної сотні,2)

АККРЕДИТАЦІЯ триває до 18:00 29 вересня через e-mail: press@uadim.org або за телефоном 050 475 21 81Залишити відповідь