Нік Вуйчич: «Україні потрібна не тільки стабільна економіка, а й любов!»

«Стати мотиваційним спікером мене надихнула не моя родина, не близькі друзі, а прибиральник шкільних туалетів. Він сказав: «Нік, коли-небудь ти станеш відомим спікером». Саме його слова змінили моє життя. Тому не важливо, ким ви працюєте, і, можливо, диво у вашому житті ще не трапилося – ви можете стати дивом для когось! »- сказав Нік Вуйчич на прес-конференції в готелі Fairmont. 

На цей захід зібралися топові українські ЗМІ, люди з обмеженими можливостями, громадські діячі. Нік Вуйчич ділився новинами свого життя, враженнями від України, розповідав про дружину, дітей та останні поїздки.

«Україні потрібна не тільки стабільна економіка, а й любов! Нехай любов буде вашою валютою. Україна зміниться, якщо українці ще більше почнуть допомагати один одному », – порадив Нік Вуйчич.

Також в прес-конференції брали участь організатор приїзду Ніка Вуйчича, директор комунікаційного агенства «Ключові стратегії» Яна Кучеренко та голова оргкомітету з відзначення 500-річчя Реформації, народний депутат України Павло Унгурян.

Вчора на Хрещатику Україна святкувала День подяки, де кожен бажаючий зміг почути послання людини-легенди.

1-й блог-журнал України LUCKYUKRAINEЗалишити відповідь