• Home
  • Стиль життя, події
  • Епатажна українська співачка СолоХа підготувала для прихильників нове hot-відео!

Епатажна українська співачка СолоХа підготувала для прихильників нове hot-відео!

Сонячного вересневого понеділка завершилися зйомки гарячого кліпу СолоХи на пісню «Стьопа». Мабуть, осіннє похолодання не витримало шквалу емоцій від нового хіта співачки, тому термометри мліли від спеки, а СолоХа «запалювала» на повну!


На знімальному майданчику кипіла жвава робота: СолоХа разом з командою зустріли світанок, а потім і схід місяця пізньої ночі в активному процесі трудівництва над прем’єрним кліпом. Всі старання задля єдиної мети – випуску драйвового відео, що гармонійно доповнить колекцію «кліпів із перчинкою» популярної української співачки.

«Не треба, Стопа!», – благає СолоХа у приспіві. Уже скоро відбудеться всеукраїнська презентація кліпу. Глядачі зможуть візуально дізнатися хто такий Стьопа, та чим він кращий від «Вась», «Юр», «Серьож» чи «Валєр», яких СолоХа достойно відправила у відставку!

Оксамитовий пісенний сезон відкриє нова словесна лихоманка: Стьопа – герой нашого часу! Українці, готуймося до запальної прем’єри від СолоХи, яка невпинно дивує прихильників! Пісню написав продюсер співачки – Володимир Бебешко

Режисер кліпу – Олена Шрамко – засновниця компанії Gulliver cinema (яка зняла 2 попередні кліпи для співачки)

1-й блог-журнал України LUCKYUKRAINEЗалишити відповідь