Наймасштабніший бізнес-форум OLEROM FORUM 1. Такого складу спікерів Україна ще не бачила!

30 вересня в Палаці Спорту відбудеться найбільший в Україні та Східній Європі бізнес-форум – OLEROM FORUM 1.В рамках OLEROM FORUM 1 Україну вперше відвідають легендарний iГеній, винахідник, який змінив історію сучасних технологій, співзасновник компанії Apple – Стів Возняк.


Крім того, зі сцени Палацу Спорту вперше виступить людина нових поглядів та мислення, співзасновник найпопулярнішої в світі краудфандінгової платформи Kickstarter – Чарльз Адлер.

Також своїми кейсами поділяться: засновник першого Інтернет-магазину додатків GetJar та венчурний інвестор, який входить в топ-25 hitech-лідерів Європи по версії Wall Street Journal – Ілля Лаурс.

Компанію зірковим спікерам складе не менш легендарний та мотивуючий Маршалл Голдсміт, визнаний коучем №1 та наставником найкращих топ-менеджерів США та світу.

На один день Палац Спорту перетвориться в Кремнієву долину. Зібравши понад 7 тисяч учасників, серед яких політики, власники і керівники бізнесу, представники IT-бізнесу, підприємці, топ-менеджери, інвестори, стартaпери і лідери думок.

OLEROM FORUM 1 – це не просто конференція, не просто форум для IT-фахівців і стартаперів. Це платформа для розвитку бізнесу та реальна можливість отримати практичні кейси від кращих бізнеc-практиків світу. Продуктивний networking і шанс обмінятися досвідом та знаннями, а головне – контактами, зі своїми майбутніми партнерами з ближнього зарубіжжя та всієї Європи.

Крім того, українським стартаперам випаде унікальна можливість представити свою ідею на одному майданчику з найкращими венчурними капіталістами і бізнес-ангелами сучасності.

OLEROM FORUM 1 це:

✓ 7 500 підприємців зі всієї України та Східної Європи, налаштованих на спілкування і продуктивний networking

✓ 100 % унікальних знань і досвіду від світових акул бізнесу

✓ Можливість презентувати свою нову ідею в зоні Startup та отримати інвестиції для її розвитку

✓ Культові спікери на сцені, серед яких Стів Возняк, Чарльз Адлер, Ілля Лаурс, Маршалл Голдсміт та інші новатори сучасності

Такого Україна ще не бачила! Ти не пробачиш собі, якщо пропустиш цю подію. Купуй квитки за найкращою ціною вже зараз: forumone.olerom.com (посилання замінюється для кожного партнера).

Нагадаємо, в минулому році форум компанії OLEROM відкрив Україні таких геніїв сучасності, як Роберт Кійосакі та Бодо Шефер.

1-й блог-журнал України LUCKYUKRAINEЗалишити відповідь