• Home
  • Мистецтво, творчість - Слайдер
  • 16 вересня в арт-галереї “Мануфактура” відкривається виставка абстрактного живопису художника Віктора Чумаченка під назвою “37”

16 вересня в арт-галереї “Мануфактура” відкривається виставка абстрактного живопису художника Віктора Чумаченка під назвою “37”

        16 вересня в арт-галереї “Мануфактура” відкривається виставка абстрактного живопису художника Віктора Чумаченка під назвою “37”

Арт-галерея «Мануфактура» запрошує зануритись у світ абстрактного живопису нашого українського художника Віктора Чумаченко, полотна якого прикрашають приватні колекції і творчі простори всього світу.


Віктор, володіючи академічним фундаментом знань, переосмислив ідеї авангарду і сформував свій неповторний стиль: кожен раз він знаходить ідеальний баланс хаосу і порядку в вируючій стихії кольору своїх картин. Його роботи символізують і стверджують життя як таке – з її крайнощами і прагненням до рівноваги.


Суть його творчості – це свобода. Свобода думки, творчості, самовираження. Кожен глядач, який спостерігає ці динамічні полотна, наповнюється їх цілющим імпульсом. Тому цілком закономірно, що живопис Віктора пробудив до творчості його численних учнів і послідовників.

Розгадати магію числа «37» і відчути на собі неповторну енергетику картин Віктора Чумаченко Ви зможете до 10 листопада. За бажанням будь-яка з представлених на виставці картин може стати цінним придбанням для Ваших колекцій.

 

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час работи: Щоденно з 11.00 до 21.00

Інформація по тел: +38 (044) 200-9747

E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com


1-й блог-журнал України LUCKYUKRAINEЗалишити відповідь