• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Житомир став першим містом в Україні, де в комунальному наземному транспорті приймаються безконтактні картки

Житомир став першим містом в Україні, де в комунальному наземному транспорті приймаються безконтактні картки

5 вересня, 2017 ‒ Компанія Visa спільно з «ПриватБанком» розширюють систему безконтактної оплати проїзду в громадському наземному електротранспорті Житомира. Починаючи з 5 вересня, пасажири можуть оплачувати проїзд в наземному міському транспорті за допомогою безконтактних банківських карток і NFC пристроїв. Проект реалізовується в рамках «Електронного квитка» Житомирської міської ради і направлений на забезпечення швидкої і зручної оплати проїзду без використання готівки.


Спеціальними стаціонарними терміналами для прийому безконтактних платежів будуть обладнані 110 міських тролейбусів, окрім того оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах. Рішення було реалізовано спільно з компанією «Сімбол Системс», яка виступила комплексним інтегратором проекту.

Дмитро Крепак, в.о голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa: «Ми раді, що приєдналися до проекту Житомирської міської ради «Електронний квиток» і допомогли доповнити систему оплати проїзду прийомом безконтактних банківських карт. Це дозволить не тільки модернізувати транспортну інфраструктуру Житомира і зробити поїздки більш комфортними для жителів і гостей міста, а й сприятиме збільшенню частки безконтактних платежів в країні. Крім того, однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком».

Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова: «Житомир став першим містом в Україні, де в наземному міському громадському транспорті впроваджено безконтактний розрахунок банківською картою. Окрім того, на сьогоднішній день ми є серед лідерів не лише в Україні, а й в числі найпрогресивніших європейських міст».

Вадим Хиля, директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку: “ПриватБанк із задоволенням й ентузіазмом долучився до транспортного проекту міста й Visa з безконтактними оплатами у Житомирі. Ми, як інноваційний банк, просто не маємо права стояти осторонь під час впровадження технологій, які полегшують життя українцям. ПриватБанк виступив банком-екваєром у проекті. Тобто місто закупило обладнання, у свою чергу ПриватБанк забезпечить можливість оплати картками будь-якого банку на обладнанні міста. При цьому, звісно ж, і клієнти ПриватБанку, які оформлять картки із безконтактною оплатою з платіжною системою Visa, можуть користуватись новою технологією оплати у транспорті Житомира”.

 

***

Інформація про компанію Visa 

Visa ‒ це глобальна компанія з технологій платежів, яка об’єднує споживачів, підприємства, фінансові установи та уряди в більш ніж 200 країнах і територіях швидкими, безпечними і надійними електронними платежами. Ми використовуємо одну з найбільш передових у світі обчислювальних мереж – VisaNet, яка здатна обробляти більше 65 000 транзакцій в секунду, з захистом від шахрайства для споживачів і гарантованою оплатою для продавців. Visa не є банком і не випускає карти, не надає кредити і не встановлює ставки і збори для споживачів. Нововведення Visa, однак, дозволяють своїм клієнтам фінансових установ пропонувати споживачам більше можливостей: платити зараз з дебетом, заздалегідь з передоплатою або пізніше з кредитними продуктами. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.corporate.visa.com, www.visa.com.ua, https://www.facebook.com/VisaUA, http://www.visanewscissee.com/Залишити відповідь