Вийшов новий номер всеукраїнського журналу «Дипломат»

Вийшов новий номер всеукраїнського журналу «Дипломат».

Головною метою э популяризація України в світовому просторі. Крім висвітлення значної кількості дипломатичних подій, присвячених 25-річчю дипломатичних відносин України з країнами світу, в ньому представлено вісім ексклюзивних інтерв’ю з Надзвичайними і Повноважними Послами різних країн в Україні.


Ексклюзивом є інтерв`ю з Головою комітету парламенту Німеччини з прав людини та гуманітарної допомоги Маттіас Циммер. В бесіді з ним було піднято теми, найважливіші для сьогодення нашої держави. Доктор Циммер вперше відвідав Україну, а «Дипломат» став єдиним українським журналом, якому випала честь поспілкуватись з ним.

Відсьогодні на платформі видання створено департамент міжнародних комунікацій, робота якого буде висвітлюватися на сторінках видання. Цей крок відкриває нові горизонти для відображення подальших перспектив співпраці та розвитку бізнесу України і світових держав.


Всеукраїнський журнал “Дипломат” входить до складу Головної Ради ГО «Українське товариство охорони пам`яток історії та культури». В цьому випуску було продовжено розмову про охорону та збереження культурної спадщини в Україні. Метою видання є також популяризація України в світовому просторі, і цей розділ другого номеру присвячено Чернігівщині: її пам’яткам, історико-культурному пласту регіону. На черзі – багато інших мальовничих куточків нашої країни, про які цікаво буде дізнатись не лише гостям України з усіх куточків світу, але й по-новому побачити свою Батьківщину усім нам.

Головний редактор та засновник проекту- Олена Салиста.Залишити відповідь