Visa відкриває територію фінансової грамотності для дітей на фестивалі Ulichnaya Eda

16 серпня, 2017 ‒ Visa, в рамках партнерства з фестивалем Ulichnaya Eda, 18 серпня відкриває ігрову територію фінансової грамотності для дітей ‒ #СмачніПлатежі (#TastyPayments) з Visa, яка буде працювати протягом вихідних (субота і неділя) під час проведення фестивалів Ulichnaya Eda в серпні, вересні та жовтні.

  • Facebook
На території фінансової грамотності Visa діти зможуть в ігровій формі познайомитися з грошовим обігом: зароблять ігрові гроші за виконання цікавих завдань, внесуть їх в ігровий банк і зможуть витратити в ігровому магазині. А дорослі – перевірять і поглиблять свої знання про сучасні фінансові інструменти і особистий бюджет, граючи в інтерактивний «Фінансовий футбол».

Фестиваль Ulichnaya Eda, який проходить на «Арт-заводі Платформа», завоював популярність інноваціями в сфері гастрономії, творчості та дозвілля, а завдяки партнерству з Visa з липня цього року на фестиваль прийшли і платіжні інновації, зокрема безконтактні платежі.

Дмитрий Крепак, в.о голови регіону СНД і Південно-Східної Європи (Україна, Кавказ, Центральна Азія, Білорусь, Молдова і Південно-Східна Європа):

«Фінансова інклюзивність і фінансова грамотність є важливою складовою бренду Visa. Надаючи дітям і дорослим доступ до фінансових знань, необхідних для розумного управління особистими фінансами, ми робимо свій внесок у побудову здорової і міцної економіки. На території фінансової грамотності #СмачніПлатежі Visa діти зможуть в захоплюючій формі познайомитися з сучасними фінансовими інструментами, які давно успішно замінили традиційну «свинку-скарбничку», а також проявити свої творчі таланти».

Роман Тугашев, засновник фестивалю Ulichnaya Eda:

«Значна частина гостей фестивалю ‒ активні сім’ї з дітьми, і одна з наших цілей ‒ це розвиток культури дозвілля, гастрономії та фестивалів, що включає в себе і розвиток фінансової культури. Завдяки нашому партнеру Visa ми не тільки впроваджуємо на фестивалі зручні і швидкі безготівкові розрахунки, але і створюємо можливості для розвитку культури особистої фінансової грамотності».

За підтримки Visa на території фестивалю впроваджуються безготівкові форми оплати, а всі держателі карт Visa можуть скористатися пріоритетним входом на територію фестивалю. Більш того, при оплаті вхідних квитків будь-яким безконтактним платіжним інструментом Visa, гості фестивалю отримають 50% знижку[1].

Не тільки діти, але і дорослі можуть ознайомитися з новими безготівковими технологіями, адже на території фестивалю з початку партнерства працює стенд Visa для демонстрації інновацій компанії.

***

Інформація про компанію Visa

Visa ‒  це глобальна компанія з технологій платежів, яка об’єднує споживачів, підприємства, фінансові установи та уряди в більш ніж 200 країнах і територіях швидкими, безпечними і надійними електронними платежами. Ми використовуємо одну з найбільш передових у світі обчислювальних мереж – VisaNet, яка здатна обробляти більше 65 000 транзакцій в секунду, з захистом від шахрайства для споживачів і гарантованою оплатою для продавців. Visa не є банком і не випускає карти, не надає кредити і не встановлює ставки і збори для споживачів. Нововведення Visa, однак, дозволяють своїм клієнтам фінансових установ пропонувати споживачам більше можливостей: платити зараз з дебетом, заздалегідь з передоплатою або пізніше з кредитними продуктами. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.corporate.visa.com, www.visa.com.ua, https://www.facebook.com/VisaUA

 

Інформація про Ulichnaya Eda

 Ulichnaya eda ‒ це перший проект, якому вдалося стати законодавцем моди на нові формати відпочинку, масово популяризувати в Україні європейську культуру споживання і приготування вуличної їжі. Заходи, організовані командою Ulichnaya eda, збирають більше 30 тисяч гостей, об’єднують з кожним разом все більше учасників і партнерів, викликають все більший резонанс в пресі і соціальних мережах. Команда ретельно відбирає найкращих food-представників так, щоб гастромани кожен раз знаходили для себе щось нове. Серед івентів команди ‒  заходи різних форматів.

 

Дізнайтеся більше про Ulichnaya Eda за посиланням www.ulichnayaeda.com.ua

[1] 50% знижка діє на вхідні квитки на фестиваль Ulichnaya Eda в період з 21 липня по 12 листопадаЗалишити відповідь