Гайдиш Наталі: “Моє натхнення у моїй сім’ї, у тому, чим я займаюся!”

1. Розкажіть про себе.

Мене звати Наталі Гайдиш. Мені 28 років, я заміжня і маю чарівну донечку Єву. Народилася в місті Хмельницькому, з 2006 року проживаю в Києві. Обожнюю подорожувати і відкривати для себе щось нове. Я оптиміст і велика мрійниця. Але як показує життя, наші мрії мають звичку збуватися


2. Чим ви займаєтеся зараз?

Я жіночий тренер по взаємовідносинах з собою, чоловіками та світом. Допомагаю дівчатам повірити в себе, відшукати талант, зустріти своє коханя або налагодити існуючі відносини. Також я блогер і модель. Мої статті можна почитати в інстаграм, а в найближчому часі і на моєму сайті в інтернеті nataligaidysh.com. Веду курси “Як зустріти своє кохання” і “Як стати впевненою в собі”. Зараз пишу книгу і незабаром готуюся випустити свою першу колекцію авторських прикрас для дівчат. Ну і звичайно, готуюсь до участі в конкурсі Місіс Всесвіт. Це насправді дуже тривалий та клопіткий процес, і зараз забирає найбільше мого часу.

3. Яка ваша життєва філософія і життєві принципи? Що для вас найважливіше в житті?

Я вважаю, що все в цьому світі залежить від нас. Тільки ми відповідаємо за ті події, які відбуваються в нашому житті. Дуже важливо слідкувати за тим, про що ви думаєте і у що вірите, адже це і стає вашою реальністю. Найголовніше в житті для мене – це щастя. Якщо людина не щаслива кожного дня в своєму повсякденному житті – з цим потрібно щось робити. Для мене щастя – це моя сім’я, це те, чим я займаюся кожного дня, це мої проекти і люди з якими я спілкуюся, це здоровий спосіб життя і гарний відпочинок.


4. Що для вас щаслива Україна?

Це в першу чергу мир і злагода. Це люди, які встаючи зранку посміхаються і займаються улюбленою справою, отримуючи за неї хороший дохід. Це щасливі родини, щасливі діти, які вірять у хороше і знають, що вони можуть досягнути все, чого забажають. Це красиві жінки і сильні чоловіки, які живуть у любові, радості і достатку.

5. Чи є у вас божевільні мрії? Які? 

Щоб все те, про що я говорила вище, збулося:) А взагалі, всі мої мрії божевільні:) Мені деколи здається, що я зовсім не відділяю реальність від мрії. Якщо в мене виникає якесь бажання, я знаю, що в моїх силах, щоб воно здійснилося. Я просто вірю у це, і так і стається. Взяти хоча б участь у конкурсі Місіс Всесвіт. Ще минулого року, це було божевільною мрією, а зараз це моя реальність. А що стосується теперішніх мрій, то в мене їх дуже багато:) І вони вже стали не мріями, а цілями. Наприклад, я хочу вести свою авторську передачу на телебаченні. Поки це мрія, але я маю намір зробити її реальністю.)

6. Як проходить ваш недільний ранок?

Як і всі інші ранки – з сім’єю. Я готую сніданок, чоловік грається з нашою донечкою… Ми разом снідаємо, потім плануємо наш сімейний вихідний і обов’язково кудись вибираємося.

7. Чим ваша творчість відрізняється від інших? 

Тим що, я маю намір отримати корону! Тому що, я готуюся до цього конкурсу вже чотири місяці. Тому що, я впевнена в собі і своїх силах.

8. Чим ви пишаєтесь і чого хотіли б досягти у вашій діяльності? 

Я пишаюся своєю сім’єю і тим життям, яким ми живемо. Я пишаюся своїми успіхами в своїй діяльності. Я пишаюсь своєю участю у Місіс Всесвіт і своїм титулом Місіс Польща Всесвіт 2017.

Перш за все, я хотіла б перемогти у Місіс Всесвіт, розширити аудиторію своїх читачів, запустити свою програму на телебаченні, удосконалити існуючі курси для жінок та створити нові, успішно надрукувати книгу і випустити авторську колекцію прикрас. Насправді, цілей у мене багато.

9. У чому ваше натхнення? 

Моє натхнення у моїй сім’ї, у тому, чим я займаюся! Я дуже люблю фотографуватися, писати і плавати. Ці заняття відновлюють мої сили і дають енергію для нових звершень.

10. Що ви порадите тим, хто тільки починає рухатися до досягнення своєї мрії у вашій галузі? 

Перш за все, потрібно, що ваше заняття вам подобалося! І не тільки кінцевий результат, а і весь процес. Щоб ви любили те, чим ви займаєтеся кожного дня! Щоб ви знали, чого ви хочете і в чому ваш талант і унікальність. Будьте собою! Люди люблять справжніх. І головне вірте в себе і робіть дії у напрямку своєї мрії КОЖЕН день! Без цього ніяк! Бажаю вам успіхів!Залишити відповідь