WOW DAY в Кукулабії

12 серпня в чудовому місці сімейного відпочинку «Агропарк Кукулабія» відбулося свято WOW Day, ініціатором якого виступив проект МамаWOW.


Гості свята змогли на власні очі побачити лабіринт-рекордсмен з кукурудзи і пройти пізнавальний квест в ньому. Всі дітки, які успішно проходили квест, отримували подарунки від компанії «Ярич».

У Кукулабіі безліч розваг для дітлахів, та й дорослим цікаво пограти в твістер або містечка, загнати кулі в осередку, постріляти з рогатки Angry Birds, сфотографуватися з арт-об’єктами з соломи або на троні головного господаря кукурудзяного лабіринту.
Але розваг багато не буває! Чудова дитяча площадка від GoodМama викликала захоплення не тільки у малюків, а й у батьків. Всі дітки, які пройшли смугу перешкод, отримували заслужені медальки.
Веселі конкурси від Happylon залучили найазартніших і активних гостей.

ТМ «Оленка» проводила для діток конкурс малюнка і дарувала всім юним художникам корисні подарунки.

Всі матусі ставали ще гарніше в beauty-зоні стиліста Олени Рукавіціной.

І дітки, і дорослі оцінили приголомшливий смак високоякісних продуктів з козячого молока Zinka.
Ігровой тренінг з акторської майстерності та розвитку фантазії провели для маленьких гостей драматург Наталія Уварова та її підопічні з арт-студії НВК 209 «Сузір’я».

В напередодні навчального року дуже актуальним і пізнавальним були уроки по ментальної арифметиці і англійської мови від Дитячої студії «Юнікід».

Множество вікторин від компаній МамаWOW, Lucky Ukrainе, ГО «Батьки за вакцинацію», Pararam дозволили не тільки весело провести час, а й дізнатися щось новеньке. А переможці конкурсів отримували подарунки від «Ярич».

Дитяча Телешкола «АБО» навчала діток триматися перед камерою і правильно поводитися з мікрофоном, а всі бажаючі брали участь у зйомці справжнісінького сюжету про свято.

Ми грали в кукурудзяний хоровод, шукали кавуни в лабіринті, вчилися танцювати латиноамериканські танці, проводили конкурс хулахуп, бігали наввипередки, танцювали на дискотеці, стрибали на батуті і багато-багато іншого!

А освіжитися в літню спеку нам допомогли водні бої і весела міні-Гідрозона!
МамаWOW Це був веселий і незабутній сімейне свято! Дякуємо всім партнерам і гостей – ви все WOW! 🙂Залишити відповідь