Український художник Саша Корбан створив стінопис в італійському місті Айрола

Автор 50-метрової фрески-диптиху, що прикрашає один з будинків на Оболоні, Саша Корбан щойно повернувся з Італії, куди був запрошений організаторами стріт-арт фестивалю In Wall We Trust. В рамках цього проекту художник створив мураль, на якій зображена граційна танцівниця, бездоганними рухами якої відтепер можуть насолоджуватися жителі містечка Айрола, що знаходиться поблизу Неаполя. Свою нову роботу художник назвав «Гармонія» (або «Рівновага»). За словами автора, цією символічною роботою він хотів привернути увагу до значення гармонії та рівноваги у всьому, та побажати кожному найголовнішого – віднайти внутрішню гармонію в собі. Важливо завжди і у всьому триматися золотої середини, не кидатися з крайності в крайність, а робити те, що б приносило відчуття щастя та насолоду від життя! 

 

«Особисто для мене участь у цьому проекті була надзвичайним досвідом, тому я вдячний організаторам за запрошення, за надану можливість створити мураль в такому казковому місті. Вдячний жителям Айроли, з якими кожного дня видавалося поспілкуватися, вони мене вразили своєю енергетикою, гостинністю та смачною їжею», – коментує Саша Корбан.  


«Участь наших митців в іноземних стріт-арт проектах дає можливість їм інтегруватися в нові культурні спільноти, навчатися та розвивати професійні навички. Створення стінописів в інших країнах – це завжди цікавий досвід, який збагачує світогляд художника, дає можливість співпрацювати пліч-о-пліч з визнаними майстрами вуличного мистецтва. Я впевнена, що такі культурно-мистецькі обміни надзвичайно важливі для встановлення міжнародних зв’язків та розвитку українського стріт-арту», – коментує Юлія Островська, директор Sky Art Foundation. 


Про автора

Саша Корбан (Sasha Korban) народився 12 березня 1987 року у м. Кіровське Донецької області (Україна). У 2006–2011 рр. працював шахтарем на шахті «Комсомолець Донбасу». У серпні 2014 р. переїхав до Києва, де зараз живе і працює. Вперше спробував себе у стріт-арті у 2002 році, але початком кар’єри вуличного митця вважає 2009 рік. Саша Корбан працює не тільки зі стріт-артом, а й створює станкові твори для галерейних просторів. Творчість художника представляє Sky Art Foundation.

Додаткова інформація

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. 

In Wall We Trust – щорічний міжнародний фестиваль вуличного мистецтва, який проходить в Італії вже 7 рік поспіль. Ініціатором фестивалю виступає італійський художник Domenico Tirino aka Naf-Mk спільно зі свою подругою Caterina Ceccarelli.
1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert #publicfigure


Tags :

Залишити відповідь