Французький художник Popay створив ціле місто на стіні Чернігівської школи.

Багатоповерхівки, магістралі з автомобілями, дерева та перехожі стали героями нового неймовірного стінопису на Чернігівській школі №20, створеного французьким митцем Popay в рамках соціального проекту Mural Social Club: Back to school! 2017.

Lucky Ukraine Mural

Маленькі деталі, такі як різнокольорові вітражі в вікнах будинків, пар, що йде з вентиляції, вказуючи на життя за цими вікнами, квіти та дерева серед міської атмосфери, навіть ввімкнені габарити проїжджаючих автомобілів. Все це складається в одне ціле і мураль починає жити своїм окремим життям.
Це вдалий мікс між урбаністичним пейзажем Парижа та Чернігова.

«Ну ось те, що робиться. Краща стіна в моєму житті» , – коментує Popay свою роботу.

Про художника:

Popay народився в 1971 році в Барселоні, Іспанія. Живе і працює в Парижі.

Французький митець не тільки мураліст, а ще й професійний графічний дизайнер, що створює органічні та глибокі за змістом роботи.

Окрім активної участі в житті паризького графіті, Popay розробляє барокові фрески, вдало маневруючи між казками і галюцинаціями. Натхнення для творчості черпає звідусіль, від нідерландського живописця Іероніма Босха до іспанського живопису, від французького скульптора Роберта Комбаса до американського художника Роберта Крамба. Великий вплив на митця мала психоделічна музика Джиммі Хендрікса.

Митець повільно відтворює світ, роблячи його більш складним за допомогою створення в своїх абстракціях липкої рослинності, морського дна або уявних лісів, де з’являються і зникають безліч напівлюдських характерів, лісовиків та уявних фавнів. Його фігуративні картини – це справжні футуристичні та фантастичні подорожі. В них можна зануритися, як в картину Босха, де кожна частина витвору унікальна.

У створенні своїх робіт художник застосовує різні техніки, використовуючи балончики, пензлі та розпилювачі, шляхом послідовного нанесення майже прозорих шарів фарб одна на одну.

Створення муралу французьким художником Popay на Чернігівській школі стало можливим завдяки підтримці Посольства Франції в Україні, Французького Інституту та Мерії міста Чернігів.

Кураторами проекту Mural Social Club: Back to School! 2017 виступають Жюл’єн Маллан (Франція) та Олег Соснов (Україна). Проект зініційовано благодійним фондом Sky Art Foundation (Дмитро Палієнко)

Фото: Олена Сапонова
Додаткова інформація:

Mural Social Club: Back to School! 2017 – соціальний проект, що покликаний надати цінності і значимості самим будівлям, даруючи дітлахам та підліткам монументальний твір, а також привнести у дитяче мислення більше фантазії для творчого розвитку.

Sky Art Foundation заснований в Україні восени 2014 року як приватна ініціатива з метою підтримки та розвитку нового покоління українських художників, що працюють у сфері сучасного мистецтва, а також для сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert #publicfigureЗалишити відповідь