• Home
  • Краса, стиль, мода
  • Українок багато не буває: Польщу на конкурсі Місіс Всесвіт 2017 представить наша землячка

Українок багато не буває: Польщу на конкурсі Місіс Всесвіт 2017 представить наша землячка

2 вересня в Південно – Афрканській Республіці відбудеться фінал конкурсу Місіс Всесвіт 2017. Нагадаємо, що того року переможницею стала українська телеведуча і модель Ольга Торнер, яка представляла на конкурсі Австрію. В цьому році, в надії перемогти, одразу дві країни обрали українок найкрасивішими жінками. Так, Австрію представить 30-річна Інга Малік, а Польщу – 28-річна Наталі Гайдиш.За умовами конкурсу, учасницею зможе стати лише соціально активна жінка, яка вже реалізувалася в сім’ї і обраній професії. І це вже не просто виставка красунь. Тут беруть участь у всіх сенсах кращі обраниці з усіх країн.


Так, українка польського походження, провела дитинство у місті Хмельницький. Зараз разом з чоловіком і донькою проживає в Києві. Не важко здогадатися по фігурі Наталі, що вона затята прихильниця правильного харчування, спорту і активного образу життя. Зараз пише книгу і незабаром готується випустити свою першу колекцію авторських прикрас для дівчат. Крім цього, дівчина – фотомодель і блогер, сертифікований коуч, тета-практик і навіть майстер Еннеаграми. Вважає за краще називати себе «тренером взаємин з собою, чоловіком і світом».


«Для мене участь у конкурсі – це не тільки втілення дитячої мрії, а й заклик до всіх жінок світу бути сміливішими у своїх амбіціях. Як персональний коуч, я багато працюю з невпевненими в собі дівчатами. Тому важливо розуміти, що саме від внутрішнього стану залежать зовнішні результати, а не навпаки. Я вважаю, що тільки робота зі своїми страхами з часом зможе перетворити кожну з нас в королеву!»- коментує Наталі.

 

Нагадаємо, що в цьому році конкурс «Місіс Всесвіт – 2017» буде проходити в ПАР з 25 серпня по 2 вересня, де конкуренцію один одному складуть більше 80 гідних жінок з усього світу. Переможницею конкурсу стане саме та місіс, яка гідно представить свою країну і підкорить міжнародне журі своєю жіночністю, активною життєвою позицією та вмінням яскраво представити себе.

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert #publicfigureЗалишити відповідь