• Home
  • Мистецтво, творчість
  • Тизер першої соціальної комедії «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової покажуть на Одеському кінофестивалі

Тизер першої соціальної комедії «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової покажуть на Одеському кінофестивалі

На Одеському міжнародному кінофестивалі у секції Work in progress буде продемонстровано тизер першої в Україні соціальної комедії режисера Тоні Ноябрьової «Герой мого часу», яка знімалася за підтримки Держкіно. Таким чином українські та міжнароді дистриб’ютори зможуть першими побачити кадри нового українського фільму.

Lucky Ukraine geroj nashego vremeni

У 2012 році режисер вже презентувала на ОМКФ короткометражку «День незалежності» за яку отримала нагороду. Повнометражна стрічка «Герой мого часу» є її продовженням. З короткого метру до повнометражного кіно потрапив і актор Євгеній Бушмакін,
На прикладі його головного героя Жорика, творці соцкомедії порушують тему виживання звичайної людини у бентежному сьогоденні. Інші проблеми з якими зіштовхується герой – комунальні служби, невдачі у кар’єрі та в особистому житті – також будуть зрозумілі глядачеві у будь-якому куточку планети. Однак з гумором про гостре! Усі перипетії стрічки приправлено відмінним українським настроєм. Також у «Герої мого часу» ви не знайдете жодного професійного актора! Щоб достовірно передати життя, почуття та відчуття існування у великому місті – шляхом народних кастингів для зйомок було обрано звичайних людей.
На кінофестивалі стрічку презентують режисер Тоня Ноябрьова та продюсер Анна Паленчук. Фільм очікується в українському прокаті у 2018 році.

Lucky Ukraine geroj nashego vremeni

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine.Залишити відповідь