Аристократична Україна в Замку Радомисль

22 липня Замку-музеї «Радомисль» пройшов II Всеукраїнський фестиваль-показ етнічної і стилізованого одягу і аксесуарів «Аристократична Україна». В рамках фестивалю відбувся неймовірний показ українських образів, організатором якого виступила Тарасенко Олеся, засновниця 1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine.


Насичений унікальною програмою етнофешн показів Фестиваль зібрав у неймовірно мальовничому місці справжніх поціновувачів жіночої краси та неперевершеного українського колориту і традицій! Прекрасні пані й зовсім юні моделі продемонструвалиу одяг у етностилі від українського дизайнера Ірини Ковальовой, яка створює авторські вишиванки для ТМ Синій льон. Такий одяг чудово підкреслює жіночність та дуже пасує жінкам.
Моделями показу стали найуспішніші жінки України: Лілія Олійник, Єкатерина Потлова, Ольга Редзюк, Олеся Тарасенко, Светлана Зброй, Юліана Короченцева, Вікторія Романова, Бондарчук Анжела, Семенюта Ірина, Власенко Євгенія, Анастасія Аверіна, Вікторія Шкільнюк та інші. Також в показі приймала участь юна модель та блогер Рудика Єлизавета.


Вишукані вбрання чарівних учасниць прикрасили розкішні вінки та корони від дизайнера Єкатерини Потлової.

Lucky Ukraine Аристократична Україна

Фестиваль “Аристократична Україна” сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Також проведення подібних культурних заходів позитивно впливатиме на вдосконалення майстерності та підвищення художнього рівня майстрів, які працюють у напрямку етно-стилю в сучасному одязі та аксесуарах, а також сприятиме підвищенню самооцінки у звичайних жінок, які братимуть участь у показах в якості моделей.


Під час фестивалю гості фестивалю могли також купити вироби майстірів хенд-мейду та насолодитися красою замку й природи навколо нього.

Олеся Тарасенко, віце-президент Інституту дипломатії та міжнародного партнерства, виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine про цікаві події та цікавих людей. На рахунку Олесі багато успішних проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Олеся каже: Я пишаюся тим, що я українка. Я народилася в іншій країні, але вже більше 30 років є частиною країни з унікальною спадщиною, національними колоритними традиціями, багатою культурою. Я захоплююся видатними особистостями України, українськими жінками, яких запросила на сьогодні на фестиваль “Аристократична Україна”.

Олеся Тарасенко

Ірина Семенюта, корпоративний банкір: «Традиції – це передача вогню і важливо їх передавати та поширювати. Аутентична локація, наповненість символами- оберегами, невичерпна енергія жінок – все було на високому рівні. Величезна подяка організаторам, які на соціальних умовах змогли організувати захід високого рівня»

Ірина Семенюта

Вікторія Романова, засновниця першої Японської школи Рейки в Україні: «Почуття глибокої вдячності за чарівну атмосферу Фестивалю в замку переповнює серце. Організаторам величезна подяка за створення свята душі, де можна було зануритися в новий світ, історію, традиції та культуру і привнести частинку себе. Дякую всім учасникам Фестивалю, всіх хто був і створював це свято разом з нами. Величезна подяка Олесі Тарасенко за запрошення і організацію, Вікторії Тацюля “Синій Льон” за чудові сукні, Катерині Потлова за вінки і корони – нове бачення себе»

Вікторія Романова

Юлія Короченцева, директор Дизайнерського центру Brother&Sister, офіцер ОВС у минулому, Missis Open World 2017: «Не можу не радіти тому факту, що вишиванка сьогодні набуває все більшої популярності, оскільки вона є генетичним кодом української нації, нашим безцінним скарбом, який передається від покоління до покоління. Саме тому вдячна організаторам за можливість поринути у чарівний світ “Аристократичної України” та стати частиною неймовірного етнографічного фешн-шоу, яке показало, наскільки багатогранним та вишуканим є наше українське народне вбрання!»

Юліана Короченцева

Лілія Олійник, власниця ресторану I live та центру розвитку I live Center, Missis Open World 2017: «Неймовірна атмосфера свята, яку створено завдяки розкішниму українському вбранню та прикрасам в поєднанні з величністю та загадковістю замку Радомисль , наповнюють емоціями та надихають, переповнюють радістю та гордістю за нашу країну, її історію та народ!!!»

Лілія Олійник

Анжела Бондарчук, юрист, дизайнер та власниця бренду St.Angela’s, Missis Open World 2017: «Хочу висловити подяку організаторам ІІ Всеукраїнського фестивалю етнічного та стилізованого одягу Аристократична Україна за ідею створення такого заходу, організацію та його проведення. Було надзвичайно приємно стати частиною красивого і незвичного показу, ближче познайомитися з історією української жінки, національного одягу, регіональних вишивок, історії самого Радомисльського замку, а також придбати на згадку сувеніри на ярмарку від українських етно митців. Щиро вдячна Олесі Тарасенко за запрошення. P.S. То був і мій перший візит до Радомишлю.

Анжела Бондарчук

 

Фотографії Вікторії Волошанович

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert #publicfigureЗалишити відповідь