Аристократична Україна в Замку Радомисль

22 липня Замку-музеї «Радомисль» пройшов II Всеукраїнський фестиваль-показ етнічної і стилізованого одягу і аксесуарів «Аристократична Україна». В рамках фестивалю відбувся неймовірний показ українських образів, організатором якого виступила Тарасенко Олеся, засновниця 1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine.

 • Facebook

Насичений унікальною програмою етнофешн показів Фестиваль зібрав у неймовірно мальовничому місці справжніх поціновувачів жіночої краси та неперевершеного українського колориту і традицій! Прекрасні пані й зовсім юні моделі продемонструвалиу одяг у етностилі від українського дизайнера Ірини Ковальовой, яка створює авторські вишиванки для ТМ Синій льон. Такий одяг чудово підкреслює жіночність та дуже пасує жінкам.
Моделями показу стали найуспішніші жінки України: Лілія Олійник, Єкатерина Потлова, Ольга Редзюк, Олеся Тарасенко, Светлана Зброй, Юліана Короченцева, Вікторія Романова, Бондарчук Анжела, Семенюта Ірина, Власенко Євгенія, Анастасія Аверіна, Вікторія Шкільнюк та інші. Також в показі приймала участь юна модель та блогер Рудика Єлизавета.

 • Facebook

Вишукані вбрання чарівних учасниць прикрасили розкішні вінки та корони від дизайнера Єкатерини Потлової.

 • Facebook

Lucky Ukraine Аристократична Україна

Фестиваль “Аристократична Україна” сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Також проведення подібних культурних заходів позитивно впливатиме на вдосконалення майстерності та підвищення художнього рівня майстрів, які працюють у напрямку етно-стилю в сучасному одязі та аксесуарах, а також сприятиме підвищенню самооцінки у звичайних жінок, які братимуть участь у показах в якості моделей.

 • Facebook

Під час фестивалю гості фестивалю могли також купити вироби майстірів хенд-мейду та насолодитися красою замку й природи навколо нього.

 • Facebook

Олеся Тарасенко, віце-президент Інституту дипломатії та міжнародного партнерства, виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine про цікаві події та цікавих людей. На рахунку Олесі багато успішних проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Олеся каже: Я пишаюся тим, що я українка. Я народилася в іншій країні, але вже більше 30 років є частиною країни з унікальною спадщиною, національними колоритними традиціями, багатою культурою. Я захоплююся видатними особистостями України, українськими жінками, яких запросила на сьогодні на фестиваль “Аристократична Україна”.

 • Facebook

Олеся Тарасенко

Ірина Семенюта, корпоративний банкір: «Традиції – це передача вогню і важливо їх передавати та поширювати. Аутентична локація, наповненість символами- оберегами, невичерпна енергія жінок – все було на високому рівні. Величезна подяка організаторам, які на соціальних умовах змогли організувати захід високого рівня»

 • Facebook

Ірина Семенюта

Вікторія Романова, засновниця першої Японської школи Рейки в Україні: «Почуття глибокої вдячності за чарівну атмосферу Фестивалю в замку переповнює серце. Організаторам величезна подяка за створення свята душі, де можна було зануритися в новий світ, історію, традиції та культуру і привнести частинку себе. Дякую всім учасникам Фестивалю, всіх хто був і створював це свято разом з нами. Величезна подяка Олесі Тарасенко за запрошення і організацію, Вікторії Тацюля “Синій Льон” за чудові сукні, Катерині Потлова за вінки і корони – нове бачення себе»

 • Facebook

Вікторія Романова

Юлія Короченцева, директор Дизайнерського центру Brother&Sister, офіцер ОВС у минулому, Missis Open World 2017: «Не можу не радіти тому факту, що вишиванка сьогодні набуває все більшої популярності, оскільки вона є генетичним кодом української нації, нашим безцінним скарбом, який передається від покоління до покоління. Саме тому вдячна організаторам за можливість поринути у чарівний світ “Аристократичної України” та стати частиною неймовірного етнографічного фешн-шоу, яке показало, наскільки багатогранним та вишуканим є наше українське народне вбрання!»

 • Facebook

Юліана Короченцева

Лілія Олійник, власниця ресторану I live та центру розвитку I live Center, Missis Open World 2017: «Неймовірна атмосфера свята, яку створено завдяки розкішниму українському вбранню та прикрасам в поєднанні з величністю та загадковістю замку Радомисль , наповнюють емоціями та надихають, переповнюють радістю та гордістю за нашу країну, її історію та народ!!!»

 • Facebook

Лілія Олійник

Анжела Бондарчук, юрист, дизайнер та власниця бренду St.Angela’s, Missis Open World 2017: «Хочу висловити подяку організаторам ІІ Всеукраїнського фестивалю етнічного та стилізованого одягу Аристократична Україна за ідею створення такого заходу, організацію та його проведення. Було надзвичайно приємно стати частиною красивого і незвичного показу, ближче познайомитися з історією української жінки, національного одягу, регіональних вишивок, історії самого Радомисльського замку, а також придбати на згадку сувеніри на ярмарку від українських етно митців. Щиро вдячна Олесі Тарасенко за запрошення. P.S. То був і мій перший візит до Радомишлю.

 • Facebook

Анжела Бондарчук

 

Фотографії Вікторії Волошанович

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert #publicfigureЗалишити відповідь