В Лубнах відбулась подія літа – Свято морозива ТМ “Гармонія

В минулу суботу відбулась найочікуваніша подія літа в Лубнах – Свято морозива ТМ “Гармонія”!Вже вдруге, цей феєрверк радощів додав яскравого драйву в буденне життя Лубенців та зібрав на відпочинок близько шести тисяч гостей в Центральному парку.


8 Липня ейфорія розваг та гарного настрою в поєднанні з безмежними запасами смачнющого морозива зі справжнього молока гуртували гостей фестивалю на родинний відпочинок!

У центральному парку вздовж головної алеї вирували веселощі: майстер-класи, подарунки, сюрпризи, тематичні фото-зони та концерт на головній сцені біля фонтану!


Круті супер-призи знайшли своїх щасливих власників, подарунки від ТМ “Гармонія ” порадували велику кількість гостей свята:

більш ніж 1000 пачок морозива, окуляри 3D, матраци “Морозиво”,спінери, капелюхи отримали активні учасники “Гармонія -фест”

Мега-приз – гіроборд було розіграно серед тисяч заповнених анкет учасників свята!


Також, ТМ “Гармонія” в цьому році потурбувалася і про батькіав, підготувавши цікафі зони відпочинку для матусь та татусів.

А під час свята, вручина Спеціальні подарунки :

Для матусь – 4 пляшки шампанського та 6 брендових підставок для пакетів молока ТМ “Гармонія “!

Для татусів – 30 пляшок охолодженого пива, стали в нагоді після учасні у виснажливому силовому конкурсі “Тато зможе!”


Окрім власне насолоди від майстер класів та прохолодного морозива особливим подарункум від талановитих колективів Лубен були виступи на цетральній сцені!
Ø Вокальний ансамбль «Мрія», Тернівського будинку культури, Художній керівник Тетяна Матяш
Ø Зразкова аматорська циркова студія «Маска», під керівництвом Миколи та Наталії Нестерук
Ø Зразковий колектив естрадного танцю «Глорія», керівник Тетяна Супрун
Ø Вокальний номери Лубенської музичної школи, керівник Віра Михайлівна
Ø Артисти розмовного жанру, Войнихівського будинку культури
Ø Та звісно, талановитий, яскравий, півфіналіст «Голос Діти», Арсен Шавлюк
Всі юні таланти отримали подарункові набори молочної продукції ТМ “Гармонія”!

Особливим подарунком лдя Лубенців та всіх гостей свята став виступ і автограф-сесія ​ півфіналіста ​шоу ​”ГолосД​іти” Арсена Шавлюка​!
Юний талант залюбки залишав на повітряних кульках своїм шанувальникам підписи на згадку ​про чудове Свято Морозива “Гармонія – фест”.


І це ще не все, бо кожен відвідувач ​забрав із собою не тільки вироби з майстер класів, солодкі подарунки від кондитерів, прохолодне морозиво, а й незабутні емоції та приємні враження! ​Із кожним роком популярність свята морозива зростає і набирає шалених обертів. Цього разу фестиваль відвідали близько 6 тисяч гостей! Наступного літа гостинно будемо чекати ще більше відвідувачів! ​ТМ “Гармонія” бажає Вам незабутнього літа!​ Із серця Полтавщини – Гармонію в кожен дім!
1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert #publicfigureЗалишити відповідь