ART SEASONS | ART SUMMER CONTEMPORARY

Вернісаж: 18 липня о 18:00

Виставка триватиме з 19 – по 25 липня

Центр сучасного мистецтва М17 (вул.Антоновича, 102-104)

Запрошуємо на відкриття експозиції першої частини фестивалю ART SEASONS | ART SUMMER CONTEMPORARY, що відбудеться в Центрі сучасного мистецтва М17 з 18 по 25 липня 2017 року за підтримки та у співпраці з компанією Gemini Espresso

  • Facebook

Lucky UkraineART SEASONS | ART SUMMER CONTEMPORARY

Проект має на меті продемонструвати в одному виставковому просторі сучасне мистецтво з різних куточків країни. Експозиція ART SUMMER CONTEMPORARY об’єднає творчість молодих мистців, а також визнаних художників-професіоналів, діячів культури та мистецтва.

Сучасне мистецтво – міждисциплінарне, процеси глобалізації анулюють межі простору, часу, території, але при цьому яскраві риси притаманні сучасному українському мистецтву, при конструктивних підходах, стануть візитівкою України на світовому арт-ринку.

Подібні проекти надають можливість розповісти світу про Україну – сучасну, високорозвинену європейську державу, що має різні покоління та різні ідеології, професійно освічених мистців та обдарованих аматорів, які працюють у різноманітних жанрах, техніках та способах самовираження.

В цьому контексті пропонований мистецький проект «ART SEASONS» дає молодим художникам не лише старт для презентації власної творчості, а також можливість експонуватись у творчому об’єднанні із визнаними мистцями.

В рамках відкриття проекту ART SUMMER CONTEMPORARY відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу молодих художників, ілюстраторів та графічних дизайнерів, що проводився Центром М17 та Gemini Espresso.

 Учасники виставки: Олег Пінчук, Ольга Кошелєва, Марина Громенко, Сестри Фельдман, Лілія Студницька, Таня Василенко, Павло Лисий, Astian Rey, Олексій Поляков, Tuzov Art Group, Катерина Пятакова, Лідія Селянко.

  • Facebook
1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine та його засновниця Олеся Тарасенко (Olesia Tarasenko) виступив медійним партнером виставки та запрошує кіян та гостей столиці завітати на виставку.
#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert #publicfigure


Залишити відповідь