Чи може Японія стати прикладом для розвитку української економіки?

В Верховній Раді України під егідою Комітету з питань промислової політики ТВ підприємництва за сприяння Української асоціації Римського клубу 7 липня пройшов Парламентський семінар «Японський економічний прорив: уроки для України»

В своєму виступі Віктор ГАЛАСЮК, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Президент Української асоціації Римського клубу, к. е. н., розповів про стан української економіки. Показавши тенденцію зміни ВВП, Віктор Галасюк зазначив про характерну дивергенцію, що характеризує відсутність євроінтеграції в економічному вимірі. Причина такого стану української економіки не залежить від політики уряду, а безпосередньо залежить від цін на сировину. Для України така залежність сягає майже 95 %, в той час в Японії – вона трішки більше 30 %.


Йошіхіко ОКАБЕ (Yoshihiko OKABE), Ph.D., громадський діяч, фахівець з економічних питань в системі державного управління, українознавець, благодійник, професор університету Кобе Гакуін (Японія) в своєму виступі проаналізувавши досвід Японії, наголосив, що Україна приховує дуже високий потенціал і може стати на той самий шлях розвитку, що й Японія.1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цією подією.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert #publicfigureЗалишити відповідь