В Києві відбувся SDG ECOForum

Актуалізація теми свідомого та сталого підходу до життя та ведення бізнесу сьогодні на часі. Саме тому метою #SDGRECOFORUM, що відбувся 23 червня у Всі. Свої Локація, було об’єднання представників різних секторів для порушення проблем впливу на довкілля та об’єднання заради впровадження Цілей сталого розвитку до бізнес-стратегій компаній та стратегій розвитку міст.

Lucky Ukraine SDG Ecoforum

Перша частина – лекторій від представників державного та громадського сектору, а також великого, середнього та малого бізнесу. У межах лекторію можна було послухати 10 практик впровадження екологічних рішень, що впливають на довкілля. Серед спікерів лекторію була директорка Evolve Ltd. Latvia, а також співробітники українських компаній: Oxygen Group, Tetra Pak, Метінвест, ГК Фокстрот, ДТЕК, Центру РЕЧВ, ENACTUS КНЕУ, WWF Україна.

Lucky Ukraine SDG Ecoforum

Друга частина – ECOideas – майданчик для обговорень та розробок екологічних проектів у чотирьох групах: рівень офісу, рівень міста, рівень країни та світовий рівень.

Lucky Ukraine SDG Ecoforum

Третя частина – ECOfashion шоу, на якому гості мали нагоду побачити близько 40 образів, перешитих та виготовлених з рештків тканин, пакетів з-під їжі та напоїв, дитячих іграшок тощо. Ідея показу полягала в тому, що вишукане та оригінальне вбрання можна створити із застосуванням будь-яких матеріалів, головне – повідомлення, яке закладено в образ. Презентували моделі для шоу українські компанії, а також французька еко-дизайнер Ісагус Тош.

Lucky Ukraine SDG Ecoforum

Організатори Форуму – Мережа Глобального Договору ООН в Україні за підтримки організаційних партнерів European Profiles Ukraine – створили унікальну платформу для обміну досвідом між українськими та латвійськими експертами, а також залучили до спільного ECOfashion показу вбрання з вторинної сировини українськ бізнес-структури та французького дизайнера.

Lucky Ukraine SDG Ecoforum

Пригощали відвідувачів заходу представники кейтерингової компанії Соль и Перец.

Технічне оснащення Форуму забезпечила компанія Rentall.


Дякуємо учасникам Форуму за інтерес до теми та готовність до партнерства заради впровадження Цілей сталого розвитку у діяльність своїх компаній.

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine та його засновниця Олеся Тарасенко (Olesia Tarasenko) були запрошені на презентацію та знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event #expert#publicfigure Тарасенко ОлесяЗалишити відповідь