• Home
  • Бізнес, персоналії
  • П’ятий Національний Форум “Трансформація України” – визначаємо план розвитку.

П’ятий Національний Форум “Трансформація України” – визначаємо план розвитку.

26 червня в Українському домі відбувся Національний Форум «Трансформація України» за участю представників громадянського суспільства, духовенства, членів парламенту, представників уряду і бізнесу, послів, голів дипломатичних місій.

Серед спікерів форуму були Патріарх Філарет, голова Представництва ЄС у Ватикані, колишній посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський, член наглядової ради НФТУ, президент УСПП Анатолій Кінах, посол Литви Марюс Януконіс, екс-прем’єр-міністр Литви, член литовського сейму, один з авторів так званого “плану Маршалла для України” Андрюс Кубілюс, координатор форуму Михайло Харій та ін.


Під час форуму була презентована концепція однойменного Міжпарламентського форуму «Трансформації України», що складатиметься із депутатів України, членів парламентів Польщі та Литви. Метою його створення є розробка стратегії розбудови економічно привабливої, правової України як частини європейської сім’ї – на основі досвіду успішних перетворень в країнах Центральної та Східної Європи. Нова платформа консолідує пропозиції закордонних партнерів – політиків світового рівня із міжнародною репутацією та досвідом та розробки українських експертів, парламентарів, зокрема в рамках секторальних форумів «Трансформації України».

Важливий акцент від Патріарха Філарета, що реформи потрібно робити з любов’ю до людей, тоді це дасть покращення їх життя.

Ян Томбінський підкреслив визначальну роль демократичної підзвітності, розбудови державних інституцій та кожноденної праці.


1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #event

Олеся ТарасенкоЗалишити відповідь