• Home
  • Бізнес, персоналії - Слайдер
  • Мережа Глобального договору ООН в Україні за підтримки Платформи зростання зеленої економіки оголошують початок відбору кращих екологічних рішень від українських компаній та запрошують до участі у SDG ECOFORUM.

Мережа Глобального договору ООН в Україні за підтримки Платформи зростання зеленої економіки оголошують початок відбору кращих екологічних рішень від українських компаній та запрошують до участі у SDG ECOFORUM.

23 червня у Києві відбудеться SDG ECOFORUM – презентація ефективних зарубіжних та українських екологічних практик відповідно до Цілей Сталого Розвитку (Sustainable Development Goals).

Lucky Ukraine SDG Eco Forum

В рамках форуму вперше буде проведено спільний fashion-показ еко-колекції одягу з вторинної сировини від французької дизайнерки Ісагус Тош та розробок ексклюзивного eкo-одягу від українських компаній.

На форумі ви:
– дізнаєтесь більше про світові тренди та сучасні екологічні практики, їх впровадження на рівні офісу/міста/країни/світу;
– ознайомитесь з ефективними еко-рішеннями для бізнесу, що відповідають Цілям Сталого Розвитку;
– отримаєте покрокові інструкції для впровадження у своїй компанії;
– зможете особисто познайомитись з кращими фахівцями та експертами та розсказати про досвід своєї компаннії.Дата: 23 червня
Час: 14:00 – 21:00
Місце: м.Київ, Всі. Свої Локація на Десятинній, 12

Вхід вільний. Кількість місць обмежена.
Для участі просимо Вас зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/3cu7ke

Деталі на сайті http://ungc.prgrf.com
Facebook заходу https://www.facebook.com/events/676493262524765/

Реєстрація за посиланням
   Організаційні партнери заходу: European Profiles S.A. Ukraine, Соціальний консалтинг «Параграф», МГО «Lets do it Ukraine».
Більше інформації щодо SDG ECOFORUM скоро на офіційній сторінці Мережі Глобального договору ООН


Залишити відповідь