Всеукраїнський соціальний фотопроект «Нескорена краса»

15 червня 2017 року в Національний музей Тараса Шевченка відбулась презентація Всеукраїнського соціального фотопроекту «Нескорена краса», автором та організатором котрого є українська модель на візку Оксана Кононец (Oksana Kononets) та благодійний фонд «Нескорені».


Офіційним інформаційним партнером та співорганізатором презентації проекту є ГО “Ділові Українські Жінки”. Всеукраїнський соціальний фотопроект «Нескорена краса» довів те, що інвалідний візок не є перешкодою красі, успішності, коханню та особистому щастю. Ми всі абсолютно рівні і нам під силу різні професії, спорт, подорожування та мрії. Головне – це сильне бажання та віра у себе!


Учасницями соціального фотопроекту «Нескорена краса» стали 12 успішних, талановитих і вродливих дівчат, котрі показали й довели те, що фізичні вади не є перепоною для щастя. З гордістю представляємо Вам учасниць фотопроекту «Нескорена краса»: Оксана Кононец (Oksana Kononets), Котляренко Олена, Козар Ірина, Сухар Валентина, Виктория Федорчук (Viktoria Fedorchuk), Айрапетян Карина, Цуркан Антоніна, Ульяна Пчелкина (Uliana Pcholkina), Околіт Еліна, Сікірницька Оля, Ковальчук Тетяна, Молоданова Олена (Helen Molodanova). Безмежна подяка команді, яка працювала над проектом «Нескорена краса»: – Художний керівник і стиліст проекта: Алена Фокина – Фотографи проекту: Максим Щербинський, Андрій Корень, Еліна Околіт; – Візажист: Тетяна Смужаниця; – Школа краси Наталії Юрчак: в особі її засновника Наталії Юрчак та майстера зачісок Гуррі Гревала; – Відеооператор, заступник керівника Благодійного фонду «Нескорені»: Юлія Борисенко; – Стиліст : Жанна Скидан; Дякуємо ведучому вечора шоумену Дядя Жора (Вадим Мичковский) за створення святкового настрою і юному піаністу-віртуозу, лауреату Міжнародного конкурсу молодих піаністів імені В.Горовиця талановитому Роману Федюрко за непевершений виступ. Виставка соціального фотопроекту «Нескорена краса» триватиме з 16 по 29 червня 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Шевченка 12).

Кошти, зібрані під час проведення виставки, будуть направлені на закупівлю тспеціального обладнання для Відділення відновлюваної ортопедії та реабілітації спинальних хворих Київської міської клінічної лікарні №4 Соломянського району. Локація надає можливість вільного й безперешкодного пересування та безкоштовну участь людям на інвалідних візках. Дякуємо усім хто долучився до підтримки Всеукраїнського соціального фотопроекту «Нескорена краса», саме завдяки Вам ми втілили цей проект у життя!Залишити відповідь