Відкриття нових лікувальних корпусів центру онкології Клініки Спіженко.

6 червня 2017 в 11 00 в центрі онкології Клініки імені академіка Ю.П.Спіженко відбулося урочисте відкриття нових лікувальних корпусів центру онкології Клініки Спіженко.
Відкриття приурочене до 67-річчя від дня народження Юрія Прокоповича Спіженко – онколога, хірурга, академіка, першого Міністра Охорони здоров’я України, Засновника Національної Академії Медичних Наук України, Голови комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України, Голови Державного комітету медичної та мікробіологічної промисловості України та засновника Клініки імені а адеміка Ю.П.Спіженко.

  • Facebook

Lucky Ukraine Клініка Спіженко

Центр онкології Клініка ім.Ю.П.Спіженко — це перший приватний онкологічний науковий центр в Україні і один з найбільших таких центрів у Східній Європі. Відкриття нових корпусів Клініки — це свідчення того, що в Україні розвивається інноваційна якісна медицина, яка через новітні технології рятує життя не лише українцям, але й хворим із понад 30 країн світу.

Стараннями засновниці та президента Першого приватного онкологічного наукового центру імені Академіка Юрія Спіженка Наталії Спіженко та генерального директора “Клініки Спіженка” Олега Спіженка, всього колективу онкоцентру Клініку вдалося перетворити на лікарню повного циклу для всієї родини, де пацієнти можуть отримати весь комплекс медичних послуг: консультацію провідних спеціалістів, діагностику на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні, хірургічну допомогу тощо.

Крім того, Центр онкології застосовує всі методи лікування онкологічних захворювань: хірургія, радіохірургія, КіберНіж, хіміотерапія та променева терапія. За роки роботи “Клініка Спіженка” допомогла 50 тисячам пацієнтів із 32 країн світу.

  • Facebook

Lucky Ukraine Клініка Спіженко

Варто зазначити, що Центр онкології Клініка ім.Ю.П.Спіженка велику увагу приділяє науковій складовій своєї роботи, а також займається освітньою діяльністю. За 7 років роботи в Першому приватному Онкологічному науковому центрі імені Академіка Юрія Спіженка створено 5 клінічних наукових кафедр Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, Школу молодих онкологів, Школу медичних фізиків, навчальний центр радіологів та рентгенологів України та інші.

1-й блог-журнал LuckyUkraine, в особі засновниці Тарасенко Олесі був запрошений на урочисте відкриття.Залишити відповідь