• Home
  • Краса, стиль, мода
  • Вишиванка Олена: “Моя родина, мої діти, моя країна – все це є сенсом мого життя”

Вишиванка Олена: “Моя родина, мої діти, моя країна – все це є сенсом мого життя”

Червона калина

  • Facebook

Lucky Ukraine Червона калина

Розкажіть про себе.

Мене звати Олена, все своє життя я займаюсь пошуком розуміння всесвіту та людей. Бажання зрозуміти кожного створило індивідуальний підхід в роботі.

Чим ви займаєтеся зараз?

Я займаюсь вишуканими сукнями та вишиванками за замовленнями. Створення кожного виробу потребує ретельної уваги та розуміння замовника. Для якої події створюється сукня? Чи це для повсякденного життя? На яку пору року, можливо – в подорож? Які кліматичні умови будуть в цій країні? Ми враховуємо не лише розміри, склад тканини та стиль, для нас важливо, що саме людина бажає виразити, одягаючи нашу сукню. Кожен колір розмовляє, кожен хрестик оберігає, кожен узор говорить: я – українка.

  • Facebook

Lucky Ukraine Червона калина

Яка ваша життєва філософія і життєві принципи?

За освітою я лікар, присвятила велику увагу вивченню психогенетики та розумію значення коріння та роду в житті людини. Тому вивчаю стародавню символіку та оберегове значення, що закладалось в вишивку. Завдяки цьому я отримую силу наших предків і передаю її в наших виробах.

Що для вас найважливіше в житті?

Моя родина, мої діти, моя країна – все це є сенсом мого життя.

Що для вас щаслива Україна?

Родина – як маленька країна. Я бажаю нашій країні процвітання, злагоди, миру, щастя,  достатку та любові в кожній родині. Разом нас багато, нас не подолати. Кожен океан складається в маленьких краплинок. Якщо буде щастя в кожній родині – буде квітуча Україна.

  • Facebook

Lucky Ukraine Червона калина

Чи є у вас божевільні мрії? Які?

Я мрію про просте, але таке важливе: щоб всі були живі, здорові, щоб був мир та чисте небо над головою. Щоб ми спокійно працювали і наші діти зростали у вільній країні.

Як проходить ваше недільний ранок?

Як і кожен день мого життя, я займаюсь дітьми та роботою. Навіть сьогодні пишу цю статтю.

  • Facebook

Lucky Ukraine Червона калина

Чим ваш бренд відрізняється від інших?

Наша майстерня вишиванок має назву «Червона калина». За стародавнім значенням калина є символом сильного роду. Моя філософія, вірування та діяльність сплетені в одне бажання: крок за кроком робити добрі справи, для добрих людей. Щоб наша країна була квітуча, як червона калина.

Чим ви пишаєтесь і чого хотіли б досягти у вашій діяльності?

Я пишаюсь нашою командою. Діяльність майстерні вишиванок «Червона калина» – це робота дуже гарних майстринь, які спеціалізуються багато років на вишивці та пошиттю одягу. Кожного дня ми удосконалюємо наші вироби, щоб гарні вишиванки були у кожної українки.

  • Facebook

Lucky Ukraine Червона калина

У чому ваше натхнення?

Без натхнення не уявляю свою діяльність, я кожного дня вивчаю всі сучасні тенденції моди та стародавні українські традиції. Є  бажання передати всю красу української вишивки, все розмаїття фасонів та моделей. Це дивовижний етнічний світ, недарма українські жінки вважаються найвродливішими жінками у світі, бо наша нація переповнена відчуттям краси.

Що ви порадите тим, хто тільки починає рухатися до досягнення своєї мрії у вашій галузі?

Щоденна робота, віра та надія допоможуть досягнути будь якої мети. Успіх не приходить зненацька, насправді він досягається наполегливою працею, бажанням та добрими справами.
http://facebook.com/red.viburnum.ua

http://instagram.com/red.viburnum.ua

 

 

 Залишити відповідь