• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Бондаренко Марина: “Дорогу осилит идущий” – вислів, з якого починається кожний мій день”.

Бондаренко Марина: “Дорогу осилит идущий” – вислів, з якого починається кожний мій день”.

Марина Бондаренко – візажист-перукар, викладач курсів для візажистів в Студія стилю Світлани Медведєвої

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

 

1. Розкажіть про себе.

Звичайна українська дівчина, родом з невеличкого містечка в Кіровоградській області ( нині Кропивницькій). Після закінчення середньої загальноосвітної школи я, як і багато інших випускників, виїхала до столиці з метою здобути вищу освіту та знайти своє призначення в житті. На щастя, перша здобута мною професія , не розділила зі мною мій життєвий шлях. Минуло вже багато років з тих пір як справжнє натхнення я знайшла а красі, що дарую людям.
2. Чим ви займаєтеся зараз?
Зараз активно займаюся розвитком в своїй творчій діяльності: співпрацюю з відомими українськими видання – Ukrainian People, ANTVAN. Викладаю курси для майбутніх візажистів, проводжу індивідуальні заняття для дівчаток, що мріють навчитися малювати макіяж на собі в Студії Стилю Світлани Медведєвої. Тож, всіх бажаючих, запрошую на наші курси. Обіцяю, буде цікаво! Знайомлюся з відомими людьми та приймаю участь в їх проектах. Дякуючи одному з таких проектів, я познайомилася з надзвичайною людиною, майстринею головних уборів – Іриною Підліпською. Дуже вдячна їй за співпрацю і бажаю успіхів в усіх її починаннях.

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

 

3. Яка ваша життєва філософія і життєві принципи? Що для вас найважливіше в житті?

“Дорогу осилит идущий” – вислів, з якого починається кожний мій день. Я впевнена, будь-яка справа буде вдалою і принесе успіх, якщо прикласти до неї бодай трішечки зусиль, краплину віри та головне – бажання. Не розпочавши свій шлях до здійснення мрій, не має значення важкий він чи легкий, ти так і не дізнаєшся, чи коштувала гра свічок.
4. Що для вас щаслива Україна?
Наразі дуже актуальним питанням є цілісність країни та безпека її громадян. Тож, я вважаю, щасливою буде Україна, коли її небо стане вільним від куль, а земля – чистою від людської крові.

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

 

5. Чи є у вас божевільні мрії? Які?
Нащастя, всі мої мрії мають вдачу збуватися. В основному вони більш-менш нормальні та пов’язані з роботою та відпочинком. Божевільних мрій боюсь, бо результат їх може бути неочікуваний. Але, якби мені запропонували стрибнути з парашутом – я б подумала, кого ще с собою взяти-)))
6. Як проходить ваш недільний ранок?
Зазвичай ранок неділі я зустрічаю в гостях у нареченої. Саме так. Прокидаюся раненько, збираю всі необхідні інструменти, матеріали та прямую до самої гарної та світлої дівчини, що вирішила в цей день поєднати своє життя з достойним її чоловіком. Я роблю зачіску та макіяж, допомагаю одягти сукню, правильно прикріпити фату та інші аксесуари. Ранок неділі сповнений щастя.

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

7. Чим ваша творчість відрізняється від інших?

Пропонуючи послуги своїм клієнтам, я завжди даю гарантію на їх якість. В моїй практиці не було нестійких зачісок чи макіяжу, бо завжди використовую найкращу професійну косметику, привезену з-за кордону. До того ж, я майстер широкого профілю, моя робота не обмежується тільки зачіскою та макіяжем. Я маю освіту перукаря , знаюся на колористиці волосся, оформленні брів, можу допомогти з вибором косметичних продуктів та навчити як правильно ними користуватися.
8. Чим ви пишаєтесь і чого хотіли б досягти у вашій діяльності?
Сила волі та наполегливість в роботі – це та родзинка, яка є в мені, як в людині та майстрі. Це те, чим пишаюся я, що не зупиняє мене на досягнутому в професії і змушує рухатися далі. Наступним кроком, моїм вагомим досягненням, буде підвищення кваліфікації в Міжнародній школі макіяжу в Парижі. Зовсім скоро, я зможу перейняти досвід роботи закордонних колег, а потім, поділитися ним вже зі своїми учнями.

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

 

9. У чому ваше натхнення?

Дуже люблю подорожувати. В кожній країні відчуваю себе як дома. Наче немає тих кордонів, мовних, культурних бар’єрів. Є лише бездоганна краса, створена віками історії. Так склалося, що зараз, відповідаючи на питання до інтерв’ю, я сиджу в кафе за горнятком кави в одному з найкрасивіших міст в світі – в Венеції. Тут приходить справжнє натхнення.
10. Що ви порадите тим, хто тільки починає рухатися до досягнення своєї мрії у вашій галузі?
Всім, хто зараз здійснює перші кроки в професії стиліста, хочу побажати терпіння, наполегливості, великої сили волі та натхнення. Нехай Вас оточують тільки приємні позитивні люди. Нехай ваші серця не покидають творчі ідеї. Я знаю, буде важко, як і в кожній професії, та здобуті навики, знання не залишать вас байдужими до справжньої краси.
Фейсбук :
/maryna.bondarenko.71
Инстаграмм :
marina_bondarenko.make_up
Студия стиля Светланы Медведевой :
www.medvedeva.com.ua
Ukrainian People :
www.ukrpeople.com
ANTVAN:
ANTVAN.ru


Залишити відповідь