• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Бондаренко Марина: “Дорогу осилит идущий” – вислів, з якого починається кожний мій день”.

Бондаренко Марина: “Дорогу осилит идущий” – вислів, з якого починається кожний мій день”.

Марина Бондаренко – візажист-перукар, викладач курсів для візажистів в Студія стилю Світлани Медведєвої
  • Facebook

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

 

1. Розкажіть про себе.

Звичайна українська дівчина, родом з невеличкого містечка в Кіровоградській області ( нині Кропивницькій). Після закінчення середньої загальноосвітної школи я, як і багато інших випускників, виїхала до столиці з метою здобути вищу освіту та знайти своє призначення в житті. На щастя, перша здобута мною професія , не розділила зі мною мій життєвий шлях. Минуло вже багато років з тих пір як справжнє натхнення я знайшла а красі, що дарую людям.
2. Чим ви займаєтеся зараз?
Зараз активно займаюся розвитком в своїй творчій діяльності: співпрацюю з відомими українськими видання – Ukrainian People, ANTVAN. Викладаю курси для майбутніх візажистів, проводжу індивідуальні заняття для дівчаток, що мріють навчитися малювати макіяж на собі в Студії Стилю Світлани Медведєвої. Тож, всіх бажаючих, запрошую на наші курси. Обіцяю, буде цікаво! Знайомлюся з відомими людьми та приймаю участь в їх проектах. Дякуючи одному з таких проектів, я познайомилася з надзвичайною людиною, майстринею головних уборів – Іриною Підліпською. Дуже вдячна їй за співпрацю і бажаю успіхів в усіх її починаннях.
  • Facebook

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

 

3. Яка ваша життєва філософія і життєві принципи? Що для вас найважливіше в житті?

“Дорогу осилит идущий” – вислів, з якого починається кожний мій день. Я впевнена, будь-яка справа буде вдалою і принесе успіх, якщо прикласти до неї бодай трішечки зусиль, краплину віри та головне – бажання. Не розпочавши свій шлях до здійснення мрій, не має значення важкий він чи легкий, ти так і не дізнаєшся, чи коштувала гра свічок.
4. Що для вас щаслива Україна?
Наразі дуже актуальним питанням є цілісність країни та безпека її громадян. Тож, я вважаю, щасливою буде Україна, коли її небо стане вільним від куль, а земля – чистою від людської крові.
  • Facebook

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

 

5. Чи є у вас божевільні мрії? Які?
Нащастя, всі мої мрії мають вдачу збуватися. В основному вони більш-менш нормальні та пов’язані з роботою та відпочинком. Божевільних мрій боюсь, бо результат їх може бути неочікуваний. Але, якби мені запропонували стрибнути з парашутом – я б подумала, кого ще с собою взяти-)))
6. Як проходить ваш недільний ранок?
Зазвичай ранок неділі я зустрічаю в гостях у нареченої. Саме так. Прокидаюся раненько, збираю всі необхідні інструменти, матеріали та прямую до самої гарної та світлої дівчини, що вирішила в цей день поєднати своє життя з достойним її чоловіком. Я роблю зачіску та макіяж, допомагаю одягти сукню, правильно прикріпити фату та інші аксесуари. Ранок неділі сповнений щастя.
  • Facebook

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

7. Чим ваша творчість відрізняється від інших?

Пропонуючи послуги своїм клієнтам, я завжди даю гарантію на їх якість. В моїй практиці не було нестійких зачісок чи макіяжу, бо завжди використовую найкращу професійну косметику, привезену з-за кордону. До того ж, я майстер широкого профілю, моя робота не обмежується тільки зачіскою та макіяжем. Я маю освіту перукаря , знаюся на колористиці волосся, оформленні брів, можу допомогти з вибором косметичних продуктів та навчити як правильно ними користуватися.
8. Чим ви пишаєтесь і чого хотіли б досягти у вашій діяльності?
Сила волі та наполегливість в роботі – це та родзинка, яка є в мені, як в людині та майстрі. Це те, чим пишаюся я, що не зупиняє мене на досягнутому в професії і змушує рухатися далі. Наступним кроком, моїм вагомим досягненням, буде підвищення кваліфікації в Міжнародній школі макіяжу в Парижі. Зовсім скоро, я зможу перейняти досвід роботи закордонних колег, а потім, поділитися ним вже зі своїми учнями.
  • Facebook

Lucky Ukraine Візажист Марина Бондаренко

 

9. У чому ваше натхнення?

Дуже люблю подорожувати. В кожній країні відчуваю себе як дома. Наче немає тих кордонів, мовних, культурних бар’єрів. Є лише бездоганна краса, створена віками історії. Так склалося, що зараз, відповідаючи на питання до інтерв’ю, я сиджу в кафе за горнятком кави в одному з найкрасивіших міст в світі – в Венеції. Тут приходить справжнє натхнення.
10. Що ви порадите тим, хто тільки починає рухатися до досягнення своєї мрії у вашій галузі?
Всім, хто зараз здійснює перші кроки в професії стиліста, хочу побажати терпіння, наполегливості, великої сили волі та натхнення. Нехай Вас оточують тільки приємні позитивні люди. Нехай ваші серця не покидають творчі ідеї. Я знаю, буде важко, як і в кожній професії, та здобуті навики, знання не залишать вас байдужими до справжньої краси.
Фейсбук :
/maryna.bondarenko.71
Инстаграмм :
marina_bondarenko.make_up
Студия стиля Светланы Медведевой :
www.medvedeva.com.ua
Ukrainian People :
www.ukrpeople.com
ANTVAN:
ANTVAN.ru


Залишити відповідь