Брифінг дослідника-вченого Ніцана Примора (Naveh Pharma (Ізраїль, Нетанія))

Світ складається з елементів і кожен з них важливий, бо нестача будь-якого відбивається на якості життя і здоров’ї кожного з нас. Темп життя сучасної людини занадто швидкий та вимагає вирішення багатьох невідкладних надтермінових справ. Всі ми намагаємося встигнути якомога більше і кожен день ніби пришвидшує оберти. В такому ритмі кожна дрібниця має значення, оскільки може стати перешкодою перед нашими досягненнями.

  • Facebook

Lucky Ukraine Naveh Pharma

Компанія Naveh Pharma (Ізраїль, Нетанія) розробляє та експортує медичні технології для безпечного та комфортного життя людини. Споживачі більш ніж у 20 країнах світу обрали переваги інноваційних продуктів Naveh Pharma.

Продукція компанії Naveh Pharma створена на основі мінералів Мертвого моря, заряджає енергією та допомагає уникнути дискомфорт у повсякденному житті.

Зі шкільного курсу хімії кожному знайомий елемент Магній, але мало хто пам’ятає, наскільки важливим є цей мікроелемент та якою фатальною може бути його нестача.

Більшість людей вживають мінімум в два рази менше магнію, ніж це потрібно для нормального функціонування організму. Добова потреба становить 400 мг на добу.

Навіщо потрібен магній?

Магній задіяний у більш ніж 300 біохімічних реакціях, що відбуваються в організмі. Він бере участь в енергетичному обміні та синтезі білків, допомагає нормальній роботі м’язів і нервової системи, підтримує стійкий ритм серця та здоров’я імунної системи, а також зберігає кістки міцними. Магній допомагає регулювати рівень цукру в крові, сприяє нормалізації артеріального тиску, бере участь у синтезі колагену.

Після натрію, калію та кальцію він є одним із найбільш поширених неорганічних катіонів в організмі людини — його сумарна кількість складає близько 25 г. Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) дефіцит магнію визнано нозологічною одиницею захворювань людини в міжнародній класифікації хвороб (MKX-10). Найбільша кількість магнію (60%) міститься в кістках, де він разом з кальцієм приймає участь у формуванні їх основи. В тканинах із найбільш інтенсивними обмінними процесами (м’язи, нервова тканина) знаходиться вагома кількість магнію, а найбільший його вміст визначається в міокарді.

Під час вагітності достатня насиченість організму магнієм відіграє особливу роль, оскільки, будучи природним антагоністом кальцію, він сприяє пригніченню надмірної активності гладкої та попереково-смугастої мускулатури (в тому числі матки). При недостатньому надходженні в організм магнію у вагітних може розвинутися прееклампсія з одночасним підвищенням артеріального тиску, що створює ризик загрози переривання вагітності та передчасних пологів.

Чому виникає дефіцит магнію

Більшість людей вживає мінімум в два рази менше магнію, ніж це потрібно для нормального функціонування організму (400 мг на добу).

Для цього є певні причини Серед них – стреси і навантаження, які відчуває людина внаслідок сучасного способу життя, особливості харчування, патологічні стани та захворювання*, вживання ряду лікарських засобів, що швидко виснажують запаси магнію. Існуючі препарати магнію не завжди засвоюються організмом належним чином. Важливо пам’ятати, що нормальний рівень магнію в крові не служить прямим показником рівня магнію в клітинах організму і не виключає його дефіцит.

Ознаки дефіциту магнію:

Про те, що організму не вистачає магнію, можуть сигналізувати наступні симптоми:

  • постійна втома;
  • порушення серцевого ритму;
  • головні болі; приливи жару;
  • втрата апетиту;
  • відчуття оніміння, поколювання; м’язові скорочення та судоми.

Комфорт Магнокс: натуральне та доступне джерело магнію та вітамінів

Дієтична добавка Комфорт Магнокс від компанії Naveh-Pharma (Ізраїль) – ефективний та дієвий засіб підтримки здорових рівнів магнію в організмі, який усуває основні прояви магнієвого дефіциту та попереджає судоми в ногах. Комфорт Магнокс – гранульований магнієвий комплекс, добутий з мінералів Мертвого моря. Він містить найбільш біодоступну форму магнію (моногідрат оксиду магнію), а також вітаміни Е та В6, які знаходяться в капсулі рослинного походження з гідроксипропілметилцелюлози (Vegicap).

Спеціалісти Naveh Pharma використали революційну фармацевтичну технологію для створення найбільш біодоступної форми магнію з високою розчинною здатністю та більш досконалим механізмом засвоєння магнію в організмі в порівнянні зі звичайним оксидом або гідроксидом магнію.

Комфорт Магнокс може бути включений до раціону дієтичного харчування як додаткове джерело магнію та вітамінів з метою нормалізації функцій м’язів.

Комфорт Магнокс сприяє попередженню та усуває судоми в ногах (особливо тих, що виникають вночі) та підвищує запаси життєвих сил.

ПРЕГНА МАГНОКС для жінок, які готуються до найяскравішої події в житті. Прегна Магнокс – засіб для забезпечення потреб організму у вітамінах та мікроелементах під      час вагітності.

Нормальний розвиток вагітності запрограмований самою природою. Але є ситуації, коли організм потребує нашої підтримки.

Під час вагітності жінці необхідно забезпечити мікроелементами свій власний організм і «наситити» ними плід, тому потреба в магнії зростає в 2-3 рази.

Наслідками магнієвого дефіциту у вагітної найчастіше є: судоми, болі в попереку, підвищення тонусу матки, дратівливість та інші.

Навіть в розвинутих країнах світу лікарі наполягають на тому, що харчування вагітних жінок не задовольняє повністю потреби організму у ряді життєво-необхідних речовин і потребує додаткової корекції.

Прегна Магнокс – унікальна запатентована формула, розроблена компанією Naveh-Pharma (Ізраіль) для підтримки вагітних жінок, що сприяє попередженню виникнення і усуненню проявів дефіциту магнію. Прегна Магнокс – капсула рослинного походження з гідроксіпропілметилцелюлози (Vegicap), що містить гранульований магнієвий комплекс (моногідрат оксиду магнію), видобутий з мінералів Мертвого моря.

Прегна Магнокс вигідно виділяється на фоні інших препаратів магнію як здатністю потрапляти безпосередньо до клітин, так і вдалою комбінацією вітамінів у своєму складі. Вітамін В6 (піридоксин) покращує біодоступність магнію та допомагає йому потрапляти до клітин. Вітамін В1 (тіамін) відіграє важливу роль в обміні речовин та сприяє запобіганню розвитку прееклампсії. Вітамін Е який навіть називають «вітаміном вагітності».

В лінійці продуктів для безпечного та комфортного життя, що впроваджує компанія Naveh Pharma, представлені також препарати, що допомагають уникнути проблем та ускладнень вух.

Спрей Ото Клін поєднує механічну промивку з ефективністю та безпекою ефірних масел, пом’якшуючи вушну сірку сприяє її легкому видаленню. Перевагами препарату є його ефективність, зручность у застосуванні, відсутность консервантів, що робить його рекомендованим навіть для дітей віком від 3-х місяців.

Спрей Ото Сорб – засіб для усунення води і вологи, що затрималися у зовнішньому слуховому каналі після водних процедур. Засіб знижує частку вологи та підвищує проміжок між молекулами H2O, виводячи воду та сприяючи її випаровуванню. Ото Сорб – ідеальний засіб для профілактики «вуха плавця», тобто зовнішнього отиту, що виникає після попадання води у вуха.

В Україні продукти компанії Naveh Pharma представляє компанія Бізнес Центр Фармація.

Бізнес Центр Фармація була заснованана в 1994 році. Працює на ринку України вже понад 20 років. Наша компанія пройшла шлях від колективу зі штатом 10 осіб до дистриб’ютора національного масштабу з розвиненою структурою оптової та роздрібної торгівлі медичними препаратами. Сьогодні ми тісно співпрацюємо з найбільшими іноземними та вітчизняними виробниками медикаментів, а саме Baxter, Ipsen Pharma, Sanofi, Eli Lilly, Novartis, Hoffman-La-Roche, Takeda, Sandoz (Ebewe), Astellas, Weleda, Фармак. Багаторічне успішне партнерство дозволяє забезпечувати споживачів якісними лікарськими засобами та високим рівнем сервісу. Особлива увага приділяється препаратам, що рятують життя, а також препаратам в таких галузях медицини як ендокринологія, онкологія, психіатрія, важкі інфекційні захворювання, і інших, доступ до яких зазвичай утруднений або широко не представлений.

Робота компанії була відзначені цілою низкою нагород: переможець рейтингу «Лідери державних закупівель» в номінації «Постачальник продукції» (жовтень 2003); нагорода «Панацея – 2003» в номінації «За дистрибуцію Життєво Важливих Лікарських Засобів» (вересень 2003); нагорода «Фаворит Олімпу» в номінації «Репутація» (2003).

На сьогоднішній день в компанії працює близько 150 співробітників, які представлені у всіх великих містах України.

Зважаючи на 20- річний досвід успішної і конкурентної діяльності, наша компанія постійно шукає нові можливості для розвитку, а також забезпечення споживачів високого якісними життєво необхідними лікарськими препаратами.

PR поддержка, координация работы с прессой – агентство BeMyMedia

Тел.: +380963728277;  e-mail: bemymedia@gmail.comЗалишити відповідь