Виставка сучасного живопису«Non Stop. Art» від Lera Litvinova Gallery!

24 травня стало знаковим днем для всього українського художнього світу: публіка побачила витвори мистецтва вітчизняних авторів, що були представлені командою Lera Litvinova Gallery на всесвітньо відомій Art Expo New York 2017.

Lucky Ukraine Lera Litvinova

Відкриття виставки «Non Stop. Art» подарувала можливість київській публіці насолоджуватись роботами Заслужених художників України Леоніда Заборовського та Наталії Папірної, а також витворами концептуальних молодих митців Лери Літвінової, Олени Пронькіної, Наталії Корф-Іванюк та Олексія Іванюка. У теплій творчій атмосфері гості можуть побачити на власні очі роботи, які ще місяць тому були виставлені на арт-ярмарці у Сполучених Штатах, та поспілкуватися з кураторами проекту: Леонорою Янко та Лерою Літвіновою.
Як відомо, роботи художників вражають в десятків разів більше побачені в живу, ніж на фото. Так сталося і з Golden Muse німецького стріт-арт художника Johnny Crack. Золотава фарба, що відображає оголене жіноче тіло, та матовий графітовий фон на більш ніж 2 метровому полотні провокують та вражають глядача. Ледь помітний чорний німб, недбало домальований митцем, запрошує до роздумів про красу, яка рятує світ.
“Golden Muse – Золота Муза – це початок нової серії картин Johnny Crack, – поділилася з репортерами Перший UA та каналу культура директор галереї Леонора Янко. – Це одночасно про жіночу красу, що надихає, крім того, це гра з канонами краси. Golden Muse можна порівняти з мадоннами митців минулих століть, але це ідеальна краса у жіночому образі мовою сучасного художника.
Проект «Non Stop. Art» – це мистецька спроба подолати відстань у тисячі кілометрів і сотні років становлення менталітету задля сміливого і вкрай важливого обміну досвідом, ідеями та невідворотнього творчого синтезу.
Усі бажаючі можуть відвідати виставку «Non Stop. Art» до 2 липня 2017 року. Крім того, якщо ви хочете насолодитися роботами митців у супроводі експертів LERA LITVINOVA GALLERY, є можливість замовити екскурсію у адміністрації за контактами, наведеними нижче.
Адреса: Кільцева дорога, 14, територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00 Вхід на виставку вільний.
Контакти організаторів: www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17Залишити відповідь