Виставка – живопис Алли Волобуєвої «Шлях або подорож Піднебесною»

Арт-галерея «Мануфактура» 26 травня запрошує Вас відправитись у захоплюючу подорож по містах Китаю. Поринути в філософію Піднебесної допоможуть глядачеві картини київської художниці Алли Волобуєвої.

До експозиції ввійдуть нові, ще незнайомі публіці, роботи автора.

Lucky Ukraine Арт-галерея «Мануфактура»

Легкий серпанок, який під вечір наливається кольором свіжого манго, полуденна спека, дощ, що вибудовує стіни води, – все це і багато іншого можна побачити в її роботах, пов’язаних з дивним, загадковим і незбагненним Китаєм.

Аллі двічі пощастило відвідати цю азіатську країну. Лейтмотивом візиту стало самопізнання. За час перебування в Китаї, без рідних і близьких, у художниці був час заглибитись в себе. Почуття і емоції від споглядання навколишнього, наповненість образами Китаю вона надалі втілила в своїй творчості.

«Дивовижне в своїй красі місто Суджоу, де я стаю легкою і вільною. Коли всілякі дерева дикої вишні починають цвісти, дощ, який відносить всі бажання, запах весняного очерету, звичайного в цих місцях, швидкоплинні хмари, дикі птахи, які видають свої крики. Я потрапляю в полон своїх мрій і уяви», – так передає емоції від побаченого натхненна авторка картин.

Емоції і враження живописця, його індивідуальність зумовлюють техніку виконання, яка допомагає розкрити внутрішній світ автора, його ідею і є інструментом втілення картини в реальність. У Алли Волобуєвої свій творчий почерк, її роботи виконані в особливій унікальній авторській техніці. Художниця використовує спеціальні акрилові підкладки, на які після висихання шарами накладається олія.

Алла Волобуєва – випускниця Республіканської художньої школи ім. Т.Г. Шевченко і Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, з 2008 р – аспірант. Художниця активно бере участь у творчому житті України і зарубіжжя (персональний проект «Бабине літо», Гоголь-Фест; персональна виставка «9 місяців в Китаї», галерея «GreenWave» (Китай, Усі, 2010); Міжнародний китайсько-український проект «100 років образотворчого мистецтва України» (Китай, Пекін, 2012) та ін. проекти. Алла – лауреат Першої премії міжнародного молодіжного конкурсу анімації у Флоренції (Італія), а також неодноразовий лауреат Першої, Третьої премії ім. Віктора Шаталіна.

Виставка триватиме з 26.05.17 до 14 .07.17

Адреса:  Обухівське шосе, 2

Час работи:  Щоденно з 11.00  до 21.00

Інформація по тел: +38 (044) 200-9747

E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com