Think Pink! – караоке-турнір в Домъ Грибоєдова

Think Pink! – це не просто думай по – рожевому! Головний девіз міжнародного дня Рожева Пантера закликає розфарбовувати світ яскравих фарб, тобто думати творчо. Як це на практиці? А ось і розберемося 19 травня в ресторані «домь Грибоєдова» на караоке-турнірі «Голос Столиці -2017».

  • Facebook

Lucky Ukraine Караоке

Модний тренд в світі креатив – думати і створювати різний. Адже кожна людина, що вміє мислити і діяти нестандартно, здатний творити і творити. Бути креативний і неповторний – як учасники, журі та партнери турніру.
У цей вечір ми будемо створювати незабутні номери і дивувати музичними талантами. Учасники турніру добряче підготувалися, адже це один з останніх шансів потрапити на Чемпіонат України по караоке, який відбудеться вже цього літа. Нагадаємо, що раніше, переможець квітня Владислав Головчак виграв право представляти Україну на чемпіонаті Європи в Будапешті. А у кого буде можливість поїхати на Чемпіонат світу в Гельсінкі?
Цей та інші, не менш яскраві призи та заохочення надали нам наші друзі і партнери: безкоштовні уроки вокалу від Творчого будинку Пальміри, квитки в театр від КХАТ, подарунки від студії звукозапису «LordMusic», квитки від мережі кінотеатрів «Батерфляй», подарунки від ТМ «Маренго» і ТМ “LAVAZZA”, сертифікат на вечерю в ресторані – караоке «Домь Грибоєдова на 500 грн.
Є серед наших щедрих спонсорів ексклюзивний інтелектуальний партнер – квест-реальність “клаустрофобія”, і ексклюзивний ювелірний бренд «DIAMOND OF LOVE»
Саме за їх увагу та подарунки змагаються наші учасники.
На цьому не легкому поле творчості і вихору ідей, є судді. Саме вони вирішують, хто ж з наших щасливчиків випробує свою долю в фіналі.
Журі відбору Think Pink стали: Алекс Сагаловскій – Музикант, актор, продюсер. Виконавець гімн кіевcкого метрополітену, Вероніка Дорош – заслужена артистка України, призер «Слов’янський базар» у Вітебську, переможець в команді Руслани проекту «Битва Хорів», учасниця «Голос країни», Дмитро Костюк – екс-учасник телешоу «Хоче до Меладзе» і « голос країни », Лілія Марина – бізнес-леді і талановитий дизайнер, засновник модного бренду« Кішка »і Ірина Самсоненко – бізнес леді і продюсер.
Знову хочеться повернути до приємностями турніру “Голос Столиці 2017” і розповісти, що головними призами фіналу року є:
– ПУТІВКА НА ТИЖДЕНЬ (європа або Туреччина, Єгипет) (на вибір) від ТУРИСТИЧНОГО АГЕНСТВА “Mariland”;
Професійний запис пісні від студії звукозапису «LordMusic»;
Сюрприз від ювелірного бутіка «Алмаз любові».
Наші інформаційні партнери:
Портал яскравих подій vklybe.tv, радіостанція «Яскраве Радіо», журнал “Ukrainian People», «Lucky Ukraine», портал UA MUSIC, Booking agency «ArtistUA», інтернет-портал «Star City», портал «5 слов», «SPY» – інформаційний портал про шоу-бізнес, інтернет-журнал «Welcome», інтернет портал «Твой шанс», портал “tut-ua”.

Що ж, запрошуємо 19 травня, о 20.00, в караоке-ресторан Домь Грибоєдов.

Нагадуємо, що участь в турнірі безкоштовна.

Для комфортного відпочинку резервує місця заздалегідь 096 763 87 87, 093 754 87 87.Залишити відповідь